ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Втрата. На Донбасі загинув боєць батальйону спецпризначення Микола Гордійчук

Суспільство 6490

Доброволець із позивним "Гризун" загинув 22 липня 2015 року, ще троє з того ж батальйону поранено.

"З глибоким сумом повідомляємо, що 22 липня 2015 року Божого під час бойового завдання на Донбасі загинув старший пластун Микола Гордійчук “Гризун”. Микола був активним пластуном, громадським діячем Кам’янця-Подільського, талановитим музикантом", - йдеться на сторінці Українських пластових організацій.

Микола був активним учасником команди КВН «Наш Формат», ведучим молодіжної програми «Шоу Кадрів», засновником та солістом гуртів «Своєрідне» «The Dendy». Відомий також як Nik Своєрідний. Під час Революції Гідності був бійцем 15 сотні Самооборони Майдану. Захоплювався військовою справою. Планував стати офіцером.

Коли розпочалася війна на Сході Микола Гордійчук зголосився добровольцем у батальйон спеціального призначення “Гарпун”. 

Довідка:
Народився Микола 26 травня 1986 року в м. Рівне в сім’ї військових. Через рік родина переїхала в Кам’янець-Подільський, з того часу там проживав. Навчався в Кам’янець-Подільській ЗОШ №7. З 1993 року член НСОУ «ПЛАСТ», належав до гуртка «Леви». З 1996 року до підготовчого куреня ім. Устима Кармалюка. В 2003 та 2004 роках був учасником військово-патріотичного табору «Легіон». За час юнацького пластування став пластуном розвідником. Випускник Кам янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка. Спеціальність психолог.

Відеозвернення про підтримку добровольців з Кам'янця-Подільського, які в складі Хмельницького територіального батальону їхали на схід України, Микола Гордійчук записував у червні минулого року.  

 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Робота для вас

  Так  Ні, дякую