ye-logo.v1.2
1 Грудня, 2020

Загиблому кіборгу принесли… повістку до війська

Суспільство 3005
Руслан Коношенко потрапив у полон у січні 2015 року.
Руслан Коношенко потрапив у полон у січні 2015 року. . Фото: memorybook.org.ua

Батько трьох дітей, кіборг Руслан Коношенко потрапив у полон в січні цього року. Поховали його у квітні.

Його товариш Андрій Казмірчук повідомив, що Кам’янець-Подільський об'єднаний міський військовий комісаріат приніс загиблому повістку. Про це Казмірчуку повідомила мати Руслана Коношенка.
«Вчора нашому Русланчику принесли повістку – повідомила мати загиблого телефоном.
«В мене всередині все похололо. Повістку? Як? Я проводжав його в останню путь, ледве стримував я сльози. Я був на його нагородженні посмертно «Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року» орденом «За мужність» III ступеня! Я дивився в очі мамі, дружині та трьом його діткам… Ось так країна пам’ятає і шанує своїх героїв! Ось так працюють наші військкоматиі зокрема Кам'янець-Подільський об'єднаний міський військовий комісаріат – обурився на своїй сторінці у соцмережах Андрій Казмірчук.

Руслана Коношенка призвали до війська ще у вересні 2014 року. А вже 20 січня 2015 року він потрапив у полон. Дружина до останнього сподівалася, що її чоловік живий, але звістка про смерть прийшла у квітні. Поховали Руслана 16 квітня 2015 року на Алеї Слави у Кам’янці-Подільському. Посмертно військовослужбовець нагородженийорденом «За мужність» ІІІ ступеня та відзнакою мера «За заслуги перед міською громадою».

 

Сегодня 8.10 звонок беру трубку, звонит мама моего погибшего в январе этого года при обороне ДАП товарища Коношенко Русл...

Posted by Андрій Казмірчук on 29 липня 2015 р.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую