ye-logo.v1.2

У Хмельницькому замість ДАІ патрулювали Дід Мороз та Снігуронька

Суспільство 1203

Подібна акція хмельницькими працівниками обласного ДАІ була запланована заздалегідь. На патрулювання виїхали екіпаж у складі Діда Мороза та Снігуроньки. Зупиняли всіх!
На вулиці Кам’янецькій зупинили Сергія Романюка. У нашому місті він проїздом. Чоловік мешкає у Луцьку.
“Відверто кажучи, я здивований, - каже Сергій Романюк. – Але здивований приємно. Побільше б таких свят було кожного дня. З наступаючими і вас, і працівників ДАІ”.
Сергій отримав у подарунок карту Хмельницької області. До речі, кожен водій отримував у подарунок карту. Всього було зупинено близько півсотні автолюбителів. Від подарунка не відмовився жодний. Якщо у машині були діти, Дід Мороз і Снігуронька дарували їм солодощі.
Дід Мороз та Снігуронька були одягнені у звичний одяг для цієї новорічної парочки. Хоча були і деякі відмінності. Поверх червоної шуби красувалися погони, на грудях жетон, а в руках у Діда Мороза метрова дерев’яна палиця, пофарбована у звичні чорні та білі кольори. Головне вбрання Діда Мороза відповідало уніформі працівників ДАІ, а от Снігуронька на свою біленьку шапочку приколола лише кокарду.
“Цією акцією ми хотіли показати, як Державтоінспекція відноситься до інших учасників дорожнього руху. І щоб у людей піднявся настрій, - каже Дід Мороз-даішник.
“Ми не хочемо, щоб нас тільки боялися, але й поважали. Це ж наша робота”, – каже Снігуронька.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую