ye-logo.v1.2

Молодики вчинили перестрілку просто у лікарні

Суспільство 1079

Міліціонери взяли свідчення у медперсоналу лише через шість діб, і то після журналістського втручання

20 вересня близько 4 години ранку на травмпункт Хмельницької міської лікарні привезли молодика з порізаною рукою. Його супроводжували близько десятка приятелів.
«За кілька хвилин привозять ще одного, – каже черговий фельдшер травмпункту Дмитро. – У першого потерпілого на правій руці був розірваний судинно-нервовий пучок. У іншого на коліні порвані зв’язки. З пошкодженою ногою кладемо на каталку, і медсестра везе його у рентгенкабінет.  Приятелі чоловіка очікують на коридорі. Хлопці спортивної статури, коротко стрижені. Коли чую – ніби звуки пострілів. Після цього один з молодиків, поламавши двері, забіг до нас в кабінет».
У цей час медсестра везла хворого до рентгенкабінету.
«Вони стояли у коридорі. Коли з двору забіг інший натовп. Між ними почалася бійка. Двоє молодиків залетіли у рентгенкабінет і зачинилися зсередини. Один з тих, що прийшли пізніше, дістає пістолет і двічі стріляє в одного з хлопців. Той падає і втрачає свідомість. А нападники розвернулися і втекли», – розповідає медична сестра Оксана. Жінка боїться називати своє прізвище.
Пацієнта з вогнепальними пораненнями доправили до реанімаційного відділення. З’ясувалося, що стріляли гумовими кулями. Куртка значно пом’якшила удар набою, котрий влучив у серце.
«Усе це тривало хвилин 7-8, – каже Оксана. – Хтось викликав міліцію. Ті приїхали, про щось поговорили і за кілька хвилин не було ані правоохоронців, ані молодиків. За винятком потерпілих. Жоден з них не вказав свого прізвища та місця проживання».
«Це якісь бандитські «розбірки», – міркує медсестра. – Вони про щось поговорили з міліціонерами і розійшлися. Ми тут зовсім незахищені. На нас і з ножами кидаються, і стріляють з вогнепальної зброї. А що тут коїлося тієї ночі – просто жах. Бігали, сварилися, билися, стріляли».
Один з лікарів вліз у бійку і захистив потерпілого. Принаймні, про це розповідає медперсонал. Сам же лікар це заперечує.
Журналіст звернувся до центрального відділення міліції, працівники котрого виїжджали на місце події. Виявляється, стрілянини, як такої, у них не зафіксовано.
«Нині по цій справі ведеться перевірка, – каже Олександр Коренюк. – У нас є оперативна інформація. Але перестрілки там зафіксовано не було. Днів через десять ми надамо вам інформацію».
Як стало відомо, вже через півгодини після розмови журналіста з начальником відділення міліції, працівник центрального відділу брав пояснення у медперсоналу травмпункту.


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую