ye-logo.v1.2

Знайдене у потязі немовля забирають прийомні батьки

Суспільство 940

Правоохоронці продовжують пошуки біологічної матері дівчинки

Як ми вже писали у газеті «Є Поділля» від 8 жовтня (смс-повідомлення про це надіслав наш читач), напередодні ввечері у приміському потязі сполученням Підволочиськ-Волочиськ у вагоні знайшли покинуте немовля. Нині дитина перебуває у задовільному стані. Дівчинка набрала у вазі. Її забирають прийомні батьки.
Вже наступного дня немовля зареєстрували. Назвали Христиною, прізвище дали Захарова. Природно, якщо правоохоронці не знайдуть біологічної матері дитини, або жінка відмовиться від неї, прийомні батьки можуть назвати її тим ім’ям, котре їм до вподоби, та дати своє прізвище.
Немовля знайшли контролери потягу. Близько 22.20 вони поверталися з Підволочиська. Надворі було прохолодно. Людей в потязі майже не було. «Ми тільки від’їхали від станції, – каже контролер Павло Мул. – З напарником зайшли в третій вагон від голови потягу. Скраю на лавці лежав згорток. Спочатку подумали, що це лялька. На вулиці холодно, а воно замотане в одну пелюшку. Дивимося, а це дитина. Повідомили машиністу, а той – міліцію».
 «Того ж вечора дитину оглянули лікарі. Її стан був близький до задовільного. Вага дитини 2500 грамів. За середньостатистичними нормами, вона на 500 грамів відставала від потрібної ваги. Для повного обстеження дитину необхідно перевести в обласну дитячу лікарню. Без свідоцтва про народження її ніхто не візьме. А свідоцтво видають лише після реєстрації», – розповідає головний педіатр Волочиського району Алла Савичева.
За словами завідувачки сектора усиновлення, опіки, піклування та сімейних форм виховання служби у справах дітей Волочиської райдержадміністрації Людмили Ткачук, до них звернулася сім’я, котра хоче взяти дитину на виховання.
 А правоохоронці продовжують розшук матері немовляти. «Нами орієнтовані лінійні відділи міліції Тернопільської та Львівської областей, – каже начальник лінійного відділу на станції «Хмельницький» управління МВС України на Південно-Західній залізниці Вадим Бобровський. – Це має бути жінка 20-25 років, худорлявої статури, з довгим чорним волоссям, котра була одягнута у чорну куртку-плащ».
Дії матері підпадають під статтю 135 ч. 1 (залишення в небезпеці) Кримінального кодексу України. Ця стаття передбачає покарання у вигляді від двох років обмеження, або двох років позбавлення волі.
Прохання до всіх, хто може допомогти у розшуку матері дитини, звертатися за телефонами: 0382-65-53-91; 0382-65-42-52, або 068-832-10-49.


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую