ye-logo.v1.2
1 Грудня, 2020

У Хмельницькому ремонтують дороги: в асфальт "закатали" 140 мільйонів гривень

Суспільство 1701
Дорожники працюватимуть, поки дозволяє погода
Дорожники працюватимуть, поки дозволяє погода. Фото: firtka.if.ua

Ремонтні роботи на дорогах планують закінчити до кінця листопада цього року.

Майже 50 мільйонів гривень передбачили цьогоріч у міському бюджеті на капітальний ремонт доріг. Новеньке асфальтне покриття облаштували на вулицях у різних мікрорайонах міста. Як повідомляє прес-служба міської ради, масштабні роботи тривали на вулиці Чорновола, Гарнізонній, Волочиській, Хотовицького, Грушевського, Нижній Береговій, а також на розворотному колі Старокостянтинівського шосе. На багатьох вулицях і провулках міста виконувався поточний ремонт. Загалом на капітальні і поточні ремонти доріг цього року у міському бюджеті передбачено 140 мільйонів гривень.

"Поки дозволяє погода ремонтні роботи продовжуються. Зокрема, готується до приймання та введення в експлуатацію вулиці Гарнізонна, що у мікрорайоні Ракове. Тут залишилося встановити огорожу та нанести дорожню розмітку", - йдеться у повідомленні.

Основні види робіт також виконано на вулицях Чорновола (мікрорайон Ракове), Хотовицького (Південно-Західний мікрорайон), Грушевського (Центр). Тут завершуються роботи з організації дорожнього руху (облаштування пішохідного переходу, дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, пішохідної огорожі тощо).
Нове асфальтобетонне покриття проїжджої частини і тротуарів влаштовано і на вулиці Панаса Мирного, що у мікрорайоні Озерна.

Продовжується ремонт вулиці Криничної (від Кам’янецької до Жукова) та вулиці Смотрицького (Ружична).
Також завершуються роботи з влаштування тротуару на вулиці Толстого.

До плану робіт на 2015 рік включені й інші об’єкти, які знаходяться у різних мікрорайонах міста і потребують капітального ремонту. Зокрема, розпочато другу чергу капітального ремонту вулиці Качинського (Гречани) та відновлення тротуару на вулиці Проскурівській, на ділянці від Старокостянтинівського шосе до Горького.
Виконуються роботи з відновлення асфальтобетонного покриття прилеглої території Будинку побуту “Південний Буг”, що знаходиться за адресою: вулиця Кам’янецька, 2.

На цій же вулиці, на зупинці “Ощадбанк”, тривають роботи з облаштування заїзної кишені для зупинки громадського транспорту.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую