ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

План озеленення Хмельницького коштуватиме понад 365 тисяч гривень

Суспільство 2446
До кінця року в Хмельницькому має з’явитися схема озеленення
До кінця року в Хмельницькому має з’явитися схема озеленення. Фото: mistotv.com

Управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради підписало відповідний договір.

Зі столичним Державним підприємством «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя» укладена угода про розробку схеми комплексного озеленення території міста. Така послуга обійдеться міському бюджету 365 490 гривень.

Угода проводилася за переговорною процедурою, оскільки інших бажаючих взятися за виготовлення схеми не знайшлося. Міська влада планувала витратити на план озеленення 365,5 тисячі гривень (саме такою була очікувана вартість угоди), проте заплатить виконавцю на 10 гривень менше.

За даними, оприлюдненими в «Віснику державних закупівель», готову схему виконавець повинен передати замовнику до кінця поточного року.

Ольга САЛІПА.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую