ye-logo.v1.2
21 Січня, 2020

Із сучасним озброєнням і новою технікою у прикордонній академії приймали гостей

Галина МЕЛЬНИК Суспільство 4383

Підписатися на канал "Є" в Youtube

У навчальному закладі Державної прикордонної служби провели День відкритих дверей.

Сьогодні, 22 листопада, на територію Національної академії Держприкордонслужби імені Богдана Хмельницького завітали сотні майбутніх абітурієнтів. Ознайомились із правилами прийому та загалом професією захисника кордонів, з історією створення навчального закладу та особливостями навчання. За словами ректора академії полковника Олега Шинкарука, до вишу приїхали представники майже з усіх областей України, що свідчить про зростання патріотизму й інтересу до військової професії.

«По суті, у нас стартує вступна кампанія, яка матиме свої особливості. Цього року ми відкриваємо нові спеціальності, до прикладу, вперше набиратимемо військових психологів, - пояснив Олег Шинкарук. – В нас не зменшується державне замовлення, котре минулоріч суттєво збільшили. Інтерес ми сьогодні бачимо, сподіваємось, що попит на навчання в академії буде високим і за результатами конкурсу пройдуть найкращі».

Спеціально для гостей до Дня відкритих дверей презентували нові зразки форми одягу, на території академії організували виставку нових зразків військової техніки та озброєння. Показали найсучасніший пункт пропуску, який помістився в невеликому автомобілі.

Гостям презентували техніку, яку мають прикордонники

«Цього року прикордонники отримали мобільний пункт для організації тимчасового пропуску громадян між державами. Особливість його у тому, що організовується супутниковий канал зв’язку, постійний обмін інформації з серверами бази даних Держприкордонслужби, і жодного порушника ми не пропустимо. Такі машини працюють як і в зоні АТО, так і інших місцях кордону», - розповів доцент кафедри зв’язку, автоматизації та захисту інформації Олександр Басараб.

Майбутні курсанти могли побачити зразки озброєння прикордонників

Під час екскурсії майбутнім курсантам показали матеріально-технічну базу навчального закладу, розповіли про переваги академії перед іншими вишами. Як відомо, курсанти матимуть повне державне утримання під час навчання, обов’язкове працевлаштування та повний соціальний пакет офіцера. Ректор Олег Шинкарук запевнив, що вступ до прикордонної академії буде прозорим і відкритим.

Курсанти представили зручну форму 

Детальніше про умови вступу до прикордонного навчального закладу читайте на сайті Національної академії. 
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую