ye-logo.v1.2

У Шепетівці придбали дві квартири родинам загиблих учасників АТО

Суспільство 2548
Сім
Сім'ям загиблих бійців придбали квартири. Фото: ipnews.in.ua

Житло отримали батьки Максима Коваля і Ярослава Кревогубця.

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради прийняв рішення про придбання квартир для сімей військовослужбовців, які загинули в антитерористичній операції. На початку засідання виконкому міський голова Михайло Полодюк вручив ордера на користування квартирами Наталії Кирилевич — матері Максима Коваля, та Івану Кревогубцю — батьку Ярослава Кревогубця.

Максим Коваль загинув 15 липня 2014 року під час проведення антитерористичної операції на Сході країни, при виконанні військових обов`язків в Донецькій області. Ярослав Кревогубець - боєць 95-ї окремої аеромобільної бригади загинув 22 лютого 2025 року під Донецьком.

Нагадаємо, нещодавно виконавчий комітет Хмельницької міської ради прийняв рішення про придбання житла сім'ям Олександра Співачука, який загинув 29 серпня 2014 поблизу міста Іловайська, та Анатолія Суліми, який загинув в районі Дебальцевого 9 лютого 2015 року.

Як відомо, згідно з Постановою КМУ від 20 травня 2015 року № 348 місцеві бюджети отримали субвенції на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I-II групи з числа учасників АТО, які потребують поліпшення житлових умов.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую