ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

Житло для родин загиблих учасників АТО: справа зрушила з місця

Суспільство 2103
Виконавчий комітет Хмельницької міської ради просить міських обранців виділити з бюджету міста 70 тисяч гривень, щоб придбати квартиру учаснику АТО
Виконавчий комітет Хмельницької міської ради просить міських обранців виділити з бюджету міста 70 тисяч гривень, щоб придбати квартиру учаснику АТО. Фото: автора

Сім’ї Олександра Співачука квартиру вже придбали. На черзі родина Анатолія Суліми.

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради прийняв рішення, які мають посприяти вирішенню житлових умов деяких родин учасників АТО.

Нагадаємо, що з державного бюджету були виділені кошти на придбання чотирьох квартир учасникам АТО. Гроші надійшли наприкінці вересня та міська влада змогли купити лише одну квартиру. Через це 10 грудня міський голова Хмельницького Олександр Симчишин заявив: «Якщо ці гроші повернуться, і в рік війни ми не зможемо купити родинам загиблих квартири, буде ганьба нам усім».

Відтоді міська влада вже придбала (принаймні, як заявив мер Хмельницького, казначейство вже перерахувало кошти) квартиру родині Олександра Співачука, який загинув 29 серпня 2014 поблизу Іловайська. На черзі родина Анатолія Суліми, який загинув в районі Дебальцевого 9 лютого 2015 року. За словами завідуючого відділом обліку та розподілу житлової площі Хмельницької міської ради Анатолія Коростіля, коли дійшла справа до заключення угоди про придбання квартири, зробили її оцінку і квартира подешевшала на 300 гривень. Тому сьогодні виконком вніс зміни до попереднього свого рішення, зменшивши вартість квартири на 300 гривень. «Завтра підпишемо угоду і до кінця тижня ця квартира буде придбана для родини загиблого Олександра Співачука», - зазначив міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

Ще одна квартира має дістатися інваліду війни Володимир Аршинову, в якого 1 грудня народилася дитина, а тому йому слід вже купувати іншу квартиру, аніж передбачалося раніше. А тому на придбання квартири для його родини не вистачає грошей з держбюджету. Отож виконком  прийняв рішення винести на сесію міської ради, яка відбудеться завтра, 22 грудня, питання про дофінансування придбання квартири з міського бюджету. Планується виділити з міської казни понад 65 тисяч гривень, які додадуть до понад 385 тисяч гривень із держбюджету, а також профінансувати нотаріальне оформлення угоди, яке обійдеться в 5200 гривень.  

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую