ye-logo.v1.2

Голова Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Ростислав Ярема став на коліна

Суспільство 1089

Сталося це на очах багатодітних матерів, котрим днями у місті над Смотричем вручили нагородні знаки та посвідчення «Мати-героїня».
Цього разу нагороди вручалися 59 матерям, котрі мають п’ять та більше дітей з чотирьох південних районів області: Кам’янець-Подільського, Новоушицького, Дунаєвецького та Віньковецького. Цікаво, що найбільше оплесків того дня дісталося навіть не пану Яремі, між іншим, також багатодітному батьку, за його «пламенную» промову, а на перший погляд, непримітній жінці з села Куча Новоушицького району Валентині Козак. Вона матір 13 (!) дітлахів.
До речі, у 2009 році на Хмельниччині було вручено 534 нагороди «Мати-героїня». А, загалом, на Секретаріат Президента облдержадміністрацією було направлено вже 1720 подань на присвоєння цього звання мешканкам нашого регіону. Для порівняння: у 2004 році почесним званням «Мати-героїня» в Україні було нагороджено лише вісім жінок, у 2006 році – 725, у 2007 – 1182 жінки. У 2008 році Указами Президента України почесне звання «Мати-героїня» було присвоєно більше ніж трьом тисячам українських жінок.
За словами заступника голови облдержадміністрації Миколи Вавринчука на адміністрацію донині продовжують надходити подання на багатодітних матерів з усіх районів області.
Між іншим, сума винагороди  жінкам, яким почесне звання присвоєно у 2008-2009 роках, обчислюється, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який діяв у грудні 2008 року (6690 грн.). Представлення до відзначення почесним званням України “Мати-героїня» мають право жінки, які народили та виховали п’ятьох і більше дітей (у тому числі, усиновлених) проте, є чітке обмеження віку п’ятої дитини: їй має виповнитись на момент подання 8 років.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую