ye-logo.v1.2
20 Січня, 2020

У Шепетівці планують заборонити продавати алкоголь уночі

Галина МЕЛЬНИК Суспільство 963
Підприємці проти обмеження продажу алкоголю
Підприємці проти обмеження продажу алкоголю. Фото: te.20minut.ua

Думка громадськості розділилась: підприємці проти.

У Шепетівці відбулися громадські слухання щодо обмеження продажу алкоголю у нічний час задля протидії проявам пияцтва. Активісти пропонують у місті встановити час реалізації спиртних напоїв в торговельних закладах міста з 10.00 години до 22.00 години, в закладах ресторанного господарства міста - з 11.00 години до 24.00 години. Однак, остаточне рішення — за міською владою.

Як повідомляють у міській раді, громадські активісти виступають за відповідні обмеження, на їхню думку, такі заходи зменшать кількість порушень, скоєних в стані алкогольного сп’яніння. Та з такою точкою зору не погоджуються підприємці.

“Підприємці висловили думку, що обмеження продажу алкогольних напоїв не принесе позитивних результатів, а такі адміністративні втручання в господарську діяльність лише зменшать надходження до міського бюджету та викличуть сплеск самогоноваріння. Натомість вони пропонують посилити виховання здорового способу життя молоді у школах, активізувати роботу в цьому напрямку правоохоронних органів”, - кажуть у прес-службі міської ради.

За словами інспектора з публічної безпеки та порядку Шепетівського відділу поліції Олексія Мельничука, на обліку в наркологічному кабінеті районної лікарні перебуває 1262 особи з діагнозом хронічний алкоголізм. Значна частина кримінальних правопорушень, скоєних в стані алкогольного сп'яніння, припадає на період з 23.00 до 06.00 години після вжиття спиртних напоїв і, здебільшого, у місцях розташування ресторанів, кафе, барів та магазинів з цілодобовим режимом роботи.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую