ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Порошенко присвоїв 90-му батальйону десантників ім'я загиблого кіборга з Деражні

Суспільство 5487
Під час одного з боїв він викликав вогонь артилерії на себе, прикривши відхід підрозділу
Під час одного з боїв він викликав вогонь артилерії на себе, прикривши відхід підрозділу. Фото: rbc.ua

Військовий підрозділ назвали на честь старшого лейтенанта Івана Зубкова.

Президент присвоїв 90-му окремому аеромобільному батальйону 81-ї окремої аеромобільної бригади високомобільних десантних військ ім'я Героя України старшого лейтенанта Івана Зубкова. Відповідний Указ Глава держави підписав наприкінці року.

У документі пояснюється, що таке рішення Президент ухвалив, зважаючи на особливі заслуги перед Батьківщиною Героя та зразкове виконання поставлених завдань особовим складом батальйону.

Підрозділ тепер має назву “90-й окремий аеромобільний батальйон імені старшого лейтенанта Івана Зубкова 81-ї окремої аеромобільної бригади високомобіль них десантних військ ЗСУ».

Нагадаємо, командир роти вогневої підтримки Іван Зубков у січні 2015 року брав участь у деблокуванні підрозділів, що боронили донецький аеропорт. Під час одного з боїв він викликав вогонь артилерії на себе, прикривши відхід підрозділу. Старший лейтенант загинув унаслідок підриву бойовиками другого поверху нового терміналу ДАПу. Поховали його в Деражні.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Робота для вас

  Так  Ні, дякую