ye-logo.v1.2

Як завдяки ялинці не стати героєм анекдотів (ОПИТУВАННЯ)

Суспільство 1822

В ніч з 7 на 8 лютого, за китайським календарем прийшов Новий рік.

Саме в цю ніч по-справжньому розпочався рік Вогняної Мавпи. Китайці свою новорічну ніч відзначають галасливо, яскраво і з своїми традиціями, а сам новий рік – майже два тижні. До прикладу, у першу ніч, у Китаї, всюди запускають феєрверки і барвистий китайський салют. Це велике і яскраве свято з танцями драконів, смачними стравами і нестримними загальними веселощами. Закінчуються всі заходи, після завершення свята Ліхтарів, на 15-й день від початку місячного календаря. Українцям такий тривалий термін святкування Нового року – не новина, адже святкувати наш народ вміє. Новий рік, Різдво, Старий Новий рік, ще старіший, і ще одне Різдво, китайський новий рік, старий китайський Новий рік… А чому б ні? Та якщо у китайців символ свята – світло, то в українців – ялинка. І стояти у домівках вона може значно довше, ніж два тижні.
Зазвичай українці, як зазначає сайт Знайка, встановлюють прикрашають ялинку вдома, «роздягають» її як тільки закінчуються новорічні канікули і настає пора сірих буднів, багато рішуче розлучаються з усією атрибутикою свята, витративши на це останній вихідний із новорічно-різдв’яного циклу.
Ще одна категорія людей, все ж чекають кілька днів після закінчення канікул, щоб відзначити Старий Новий рік. І після цього вже остаточно прощаються з атмосферою урочистості в своєму будинку.
Ті хто не намагається продовжити хоч на трохи свято, прощаються з ялинкою після Водохреща, 19 січня.
Але є ще категорія, яка свято вірить, що ялинка символ Нового року, має стояти вдома до справжнього початку року, в даному випадку, це рік Мавпи, до китайського Нового року. Це одні з найбільш стійких любителів свята.
Ті ж, хто виносить ялинку пізніше ніж на китайський Новий рік і стають героями всім відомих анекдотів.
Отже, сьогодні «час Че» для вашої зеленої красуні, якщо ви прихильник китайського Нового року і не хочете бути героєм анекдотів.

Увага! Якщо у вас й досі вдома стоїть ялинка, сфотографуйте її і надішліть нам до редакції!
Троє учасників фотоконкурсу отримують від редакції подарунки: ялинку в горщику, або сертифікат на придбання ялинки до наступного Нового року.

Фото своїх ялинок можете надсилати за адресою [email protected], або у повідомлення на наші сторінки у соцмережах Фейсбук та Вконтакте
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую