ye-logo.v1.2

Шістдесяте літо гарнізонного Будинку офіцерів

Суспільство 1042

Його відсвяткував днями колектив Будинку офіцерів Старокостянтинівського військового гарнізону, яким вже дев’ять років поспіль керує досвідчений і талановитий організатор підполковник Євген Блискун.
За шість десятиліть існування цей заклад військової культури досягнув неабияких висот. Тут діють відомі далеко за межами гарнізону художні колективи – вокальний, танцювальний та інші. Естрадний гурт «2+3», який незабаром святкуватиме свою 14-у річницю від дня створення, є постійним гостем на сценах закладів культури й дозвілля Старокостянтинова та Хмельницького.
Як розповів начальник відділу інформаційно-пропагандистського забезпечення управління виховної та соціально-психологічної роботи командування Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Іван Хрипливий, уже чотири роки поспіль Старокостянтинівський гарнізонний осередок культури визнається командуванням Повітряних Сил ЗС України кращим, а в 2007 році його творчий колектив отримав одну з найвищих оцінок серед всіх гарнізонних закладів культури Міністерства оборони.
З нагоди ювілею військового культосвітнього закладу тут відбувся святковий концерт, підготовлений силами аматорів народного мистецтва з числа представників творчого колективу та членів сімей військовослужбовців гарнізону.


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую