ye-logo.v1.2

У Новоставцях дістають із болота німецький танк

Суспільство 2299

Затонулий у болоті німецький танк часів Великої Вітчизняної війни намагаються дістати пошуківці дипломатичної місії «Магістрат храму» з Кам’янця-Подільського поблизу села Новоставці на Теофіпольщині. Як розповідають старожили, у 1941 році, під час наступу фашистів одна з їхніх бойових машин заїхала на болото на межі із сусіднім селом Човгузів і потонула в трясовині. Наявність великої кількості металу під землею підтвердили й покази приладів пошуковців.
За словами Новоставківського сільського голови Василя Богонюка, прокопали яму глибиною більше п’яти метрів, та до трофейної знахідки поки що не дісталися. Натомість у трясовині мало не потонув екскаватор. Витягнули його за допомогою техніки місцевого СТОВ «Старт».
Наразі, після того, як наробили галасу з надзвичайною знахідкою, виявилося, що в представників дипломатичної місії «Магістрат храму» немає офіційного дозволу на проведення пошукових робіт, повідомляє Василь Богонюк. Тому протягом півтора тижня на болоті затишшя. Коли знову відновляться пошукові роботи поки що невідомо.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую