ye-logo.v1.2

Школа на замку

Суспільство 969
Фото: Василь

Не чути дзвінкого дитячого гамору в ці вересневі дні у Ключівській загальноосвітній школі І ступеня на Красилівщині. Рішенням сесії районної ради її роботу призупинено. А сімох учнів початкових класів будуть довозити автобусом у сусідні Великі Орлинці.
«Протягом найближчих шести років відновлення діяльності навчального закладу не планується, бо в селі народжується дуже мала кількість дітей», – каже начальник відділу освіти Красилівської райдержадміністрації Володимир Снігур.
Через складну демографічну ситуацію цьогоріч кількість учнів у школах краю скоротилася майже на двісті в порівнянні з попереднім навчальним роком. Саме з цієї причини Гриценківську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів реорганізовано в початкову, а тамтешні школярі середніх класів навчатимуться у Терешках.
У відділі освіти підрахували, що значно дешевше обійдеться підвозити дітей в сусідні села, ніж утримувати початкові школи, в яких навчається менше десяти учнів. В наступному році гірка доля чекає такі навчальні заклади в селах Мовчани та Сорокодуби. А Мончинецьку ЗОШ І-ІІ буде реорганізовано в початкову.


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую