clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Симчишин каже, що по кожному незаконному будівництву в місті ставитиме «питання руба»

Поки суд розпочне розгляд позову Хмельницької міської ради, будівництво триває

Поки суд розпочне розгляд позову Хмельницької міської ради, будівництво триває. Фото: youtube.com

Зараз взялися за недобудований будинок на вулиці Нижній Береговій.

У міській раді налаштовані знести незаконну будівлю. Та чи доведуть справу до кінця – спрогнозувати важко. Спочатку суд має заборонити будівництво. Та про все по порядку.

Хмельницький – місто, яке є одним із лідерів в Україні за темпами будівництва житла. А тому, коли в певних місцях виникають будівельні майданчики - це, мабуть, мало кого дивує. Навіть тоді, коли будівництво розпочинають на березі Південного Бугу.

Одне зі скандальних будівництв ведеться на Нижній Береговій, 2/4Б. Насамперед, скандал полягає в тому, що елітний в майбутньому будинок хочуть звести на землях водного фонду. І це тоді, коли до річки Південний Буг з десяток метрів.

Ще в 2012 році сесією Хмельницької міської ради цю земельну ділянку було надано в оренду під незавершене будівництво бази відпочинку та літнього торгівельного майданчика приватній фірмі «Ультрасервіс». В лютому 2015 року «Ультрасервіс» отримало містобудівні умови на будівництво бази відпочинку із поліпшеними апартаментами та кімнатами гуртожиткового типу. Тоді в документах уже значилося, що земельна ділянка знаходиться на землях “житлової та громадської забудови”, а не “водного фонду”. Це, власне, і означало, що на березі річки хтось “дав добро” будувати. Хто?

Відповіді на це запитання немає, оскільки за даним фактом порушено кримінальне провадження, яке поки що не дійшло до логічного завершення. Однак саме в рамках цього провадження 29 січня Хмельницький міськрайонний суд видав чотири ухвали, яким надав дозвіл слідчому до доступу певних документів (від банківської таємниці до різноманітних заяв та дозволів).

У публічній кадастровій карті вказано, що земельна ділянка на Нижній Береговій 2/4Б призначено для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних та туристичних цілей.

Отож, із клопотання слідчого вбачається, службові особи «Ультрасервіс» підробили протокол №1 проведення аукціону на Південно-Західній універсальній товарній біржі та біржову угоду від 12.05.2011 року. Нею зазначено про купівлю-продаж майна в КП «Хмельницький міський молочний завод» як об'єкта нерухомого майна - незавершеного будівництва бази відпочинку. Та насправді, як вважає слідство, на відкритих (біржових) торгах було продано лише рухоме майно - будівельні матеріали, які придбала зовсім інша фірма. І сталося це ще в 2008 році.

У січні 2015 року, «Ультрасервіс» подав біржову угоду до Реєстраційної служби Хмельницького міськрайонного управління юстиції, де, за версією слідства, службові особи безпідставно провели державну реєстрацію права власності ПП «Ультрасервіс» на незавершене будівництво бази відпочинку та літнього торгівельного майданчика по вул. Нижня Берегова, 2/4Б у м. Хмельницькому як об'єкт нерухомого майна. А вже потім Департамент архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради видав підприємству містобудівні умови та обмеження для забудови на Нижній Береговій, 2/4Б. До того ж, вказавши її належність до земель житлової та громадської забудови, та не зазначивши наявність планувальних обмежень щодо забудови, а саме наявність прибережної захисної смуги. Умисно? На думку слідства, так.

Витяг з Держгеокадастру - 0,38 га на Нижній Береговій, 2/4Б належать громаді Хмельницького.

У серпні минулого року містобудівні умови були скасовані. А в січні цього року депутати Хмельницької міської ради своїм рішенням вирішили не поновлювати договір оренди земельної ділянки ПП «Ультрасервіс» на вулиці Нижній Береговій, 2/4Б.

Тепер влада міста хоче, щоб збудовану споруду знесли. І зробили це за кошти ПП «Ультрасервіс». Із відповідним позовом міська рада вже звернулася до господарського суду. А поки триватиме розгляд справи, вимагають заборонити проводити будівельні роботи.

«Ну не можна будувати на відстані 5-7 метрів від Південного Бугу базу відпочинку чи будинок. Це забороняє закон, там зелена зона, - коментує міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. - У суді ми ставимо питання рубом – знесення незаконної забудови. І по інших об’єктах діятимемо рішуче, тому що лад у місті потрібно навести».
 

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 3:
Від: Сергій04.03.2016 15:36Ось і тягнибоківська влада, яка прийшла на крові Небесної сотні! Ось вам і чесні патріоти, які сиділи на тих самих схемах, що набудували регіонали і наживалися так само як і вони. Хіба за це помирали ваші ж свободівські побратими, якими ви так активно спекулюєте? Хіба вони вибачать вам дерибан, продажність і наслідування регіонам звідти, з небес? https://www.youtube.com/watch?v=WiRYv72TJxg&feature=youtu.be
Від: Сергій04.03.2016 15:36Ось і тягнибоківська влада, яка прийшла на крові Небесної сотні! Ось вам і чесні патріоти, які сиділи на тих самих схемах, що набудували регіонали і наживалися так само як і вони. Хіба за це помирали ваші ж свободівські побратими, якими ви так активно спекулюєте? Хіба вони вибачать вам дерибан, продажність і наслідування регіонам звідти, з небес? https://www.youtube.com/watch?v=WiRYv72TJxg&feature=youtu.be
Від: Сергій04.03.2016 15:35Ось і тягнибоківська влада, яка прийшла на крові Небесної сотні! Ось вам і чесні патріоти, які сиділи на тих самих схемах, що набудували регіонали і наживалися так само як і вони. Хіба за це помирали ваші ж свободівські побратими, якими ви так активно спекулюєте? Хіба вони вибачать вам дерибан, продажність і наслідування регіонам звідти, з небес?

Популярні новини

Останні фото та відео

Курси валют на 22.04.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
-
-
-
-
-
-Архів новин

<<Квітень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30