ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

Кількість загиблих у результаті нещасних випадків скоротилася вдвічі

Суспільство 1031

На підприємствах Хмельниччини впродовж восьми місяців поточного року отримали травми 166 працівників. Зафіксовано на тридцять один нещасний випадок менше, ніж за відповідний період минулого року. На виробництві загинуло дев’ять осіб проти вісімнадцяти в минулому році.
Як повідомляє прес-служба територіального управління «Держгірпромнагляду» по Хмельницькій області, нещасні випадки із смертельними наслідками в поточному році стались у ВАТ «Хмельницьке ШБУ-56», ХКП «Електротранс», Славутському міському управлінні праці та соцзахисту населення, ВАТ «Кам’янець-Подільське АТП-16808», ТОВ «Волиця» Теофіпольського району, ТОВ «Мітра» м. Нетішин, ТОВ «Проскурівтехгаз ЛХЗ», що в селі Розсоша Хмельницького району, Ярмолинецькому районному споживчому товаристві, ПП «Аграрна компанія 2004» Волочиського району.
Серед причин нещасних випадків із смертельними наслідками найпоширеніші наїзд транспортних засобів, падіння потерпілого, дія шкідливих і токсичних речовин, утоплення. З організаційних та технічних причин загинуло по чотири людини, а один – в наслідок психофізіологічних факторів.
За вісім місяців поточного року, інспекторами територіального управління «Держгірпромнагляду» по Хмельницькій області проведено 2936 обстежень за створенням на підприємствах безпечних умов праці та попередженням нещасних випадків на виробництві. За їх результатами призупинено роботу 3702 об’єктів та виробництв, оштрафовано 1464 працівники.


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую