ye-logo.v1.2

Десантники стрибали з… цивільного літака

Суспільство 1116

Протягом десяти днів тривали практичні заняття з повітрянодесантної підготовки в окремому полку спеціального призначення Сухопутних вій

За цей час військовослужбовці виконали понад тисячу триста тридцять стрибків з парашутом, повідомляє прес-служба Міністерства оборони. Ось тільки стрибали вони
не з військового літака, а з цивільного АН-2, що належить ТОВ «Західне авіаційне товариство «Скай Груп».
До подібної співпраці з цивільною авіаційною організацією військовиків спонукала відсутність в оборонного відомства коштів на закупівлю авіаційного гасу для виконання планових стрибків з парашутом.
– Відповідно до укладеної угоди між нами і тернопільським товариством «Скай Груп», солдати строкової служби, контрактники і офіцери отримали змогу виконати річну стрибкову програму. Вартість кожного стрибка складає 90 гривень,– розповідає начальник парашутно-десантної служби частини майор Олег Фролов.
Крім військовослужбовців підрозділу, що дислокується на Хмельниччині, для виконання стрибків з парашутом до нас прибули колеги з Києва, Очакова і Десни. А вже в листопаді, після проходження молодим поповненням осіннього призову початкової військово-професійної підготовки планується провести крайові практичні заняття з повітряно-десантної підготовки.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую