ye-logo.v1.2
5 Серпня, 2020

На виробництві пішли із життя троє людей

Суспільство 902

Під час сівби озимих у ТОВ «Агрофірма «Онікс» Волочиського району робітник господарства потрапив під заднє колесо вантажного автомобіля,

– У результаті наїзду чоловік отримав закриту травму грудної клітки та перелом кісток тазу. Тілесні ушкодження виявилися несумісними з життям. Минулого тижня він помер у лікарні, – розповів нашому кореспонденту виконуючий обов’язки начальника територіального управління Держгірпромнагляду по Хмельницькій області Володимир Корецький.
Та виявляється, на виробництві йдуть із життя люди не тільки в результаті порушення правил техніки безпеки. Під час чергування помер на робочому місці працівник Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства. За попередніми даними, причиною смерті стала серцево-судинна недостатність. А вересневого дня о шостій ранку в ТОВ «Волочиськ-Агро» Волочиського району знайдено повішеним робітника в приміщенні тваринницької ферми виробничого підрозділу агрофірми «Щаснівецький». Чому чоловік накинув на шию зашморг, так і до цього часу залишається невідомим.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую