ye-logo.v1.2

На хмельниччині зенітники збили сім літаків-порушників

Суспільство 1110

Під час імітації відбиття повітряного удару

Високий рівень майстерності і добрий професійний вишкіл продемонстрували командний пункт та дивізіони зенітного ракетного полку, що дислокується на Хмельниччині, в рамках підсумкової перевірки за 2009-й навчальний рік. Під час імітації відбиття повітряного удару підлеглі полковника Олександра Кручука знищили усі сім літаків-порушників умовного противника.
Як повідомляє прес-служба Міністерства оборони України, за підсумками чотирьох днів роботи комісії група офіцерів командування Повітряних Сил ЗС України та повітряного командування «Захід» під керівництвом начальника управління зенітних ракетних військ командування Повітряних Сил ЗС України генерал-майора Юрія Галушка оцінила складання річного іспиту особовим складом військового підрозділу на оцінку «добре».
Колишній командир цього полку, а нині начальник зенітних ракетних військ повітряного командування «Захід» полковник Олександр Туринський відзначив, що військовослужбовці підрозділу, спеціальна техніка до виконання завдань за призначенням готові. А це означає, що будь-якої миті із отриманням відповідного сигналу батарея під час висування з місця постійної дислокації здатна вчасно забезпечити прикриття важливих об’єктів держави.Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую