ye-logo.v1.2

Замети паралізували сполучення з селами

Суспільство 1053

За минулі вихідні рятувальники звільнили зі снігових заметів 36 автівок

Минулі вихідні видались рятувальникам Хмельниччини дуже напруженими. У зв’язку зі складними погодними умовами, сильними снігопадами, поривами вітру та мокрим снігом з дощем бійцям МНС довелося витягувати із заметів легкові автомобілі, вантажівки, карети швидкої допомоги, автобуси. Як розповідають у прес-службі Головного управління МНС у Хмельницькій області, допомоги потребували  у Хмельницькому, Теофіпольському, Білогірському, Старокостянтинівському, Кам’янець-Подільському, Городоцькому, Шепетівському та Волочиському районах. У село Китайгород, що на Кам’янеччині, рятувальники МНС доставляли продукти харчування та хліб до місцевого будинку-інтернату для людей похилого віку та інвалідів. Загалом за минулі вихідні бійці МНС на Хмельниччині звільнили із снігових заметів 36 одиниць техніки, в яких перебувало 77 чоловік.
Наслідки снігової стихії мешканці Теофіпольщини відчули чи не найпершими в області. Через замети на дорогах було паралізовано сполучення з багатьма населеними пунктами краю. «Найбільше дісталося мешканцям сіл Лідихівка та Волиця, до яких веде дорога, не обсаджена лісосмугою. Вони добиралися до райцентру об’їзними шляхами, намотуючи зайві кілометри. Для оперативного врегулювання ситуації були залучені працівники відповідних служб району. І вже в неділю рух транспорту до всіх населених пунктів району було відновлено», – розповідає заступник голови районної ради Олександр Рей.
Через надмірну кількість снігових опадів минулої неділі було припинено автобусне сполучення більше як з двадцятьма населеними пунктами Красилівщини. В особливо скрутній ситуації опинилися селяни з північної частини району. Як повідомила начальник Красилівської автостанції Неля Калюк, вже чотири дні підряд не їздить автобус в одне з найвіддаленіших сіл - Криворудку.
На щастя, від надмірної кількості снігових опадів та обледеніння не постраждали, як це зазвичай буває, лінії електропередач. Та все ж через снігові намети ремонтні бригади енергетиків не мають можливості своєчасно доїхати до місця для проведення планового ремонту та заміни ліній електропередач.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую