ye-logo.v1.2
10 Квітня, 2020

Ансамбль грузинської традиційної музики “Іалоні” дасть концерт у Хмельницькому

Суспільство 1848
Гурт виконуватиме народні грузинські пісні
Гурт виконуватиме народні грузинські пісні. Фото: khmelnytsky.com

Хмельничан запрошують послухати народні пісні.

У Хмельницькому 9 червня виступатиме жіночий ансамбль грузинської традиційної музики “Ialoni” (“Іалоні”). Співатиме гурт у міському будинку культури.

Як розповідає голова громадської організації «Відродження традицій Поділля» Ірина Волошина, ансамбль заснований на базі церковного хору. Нині хор співає в церкві Вахтанга Горгасалі в Тбілісі. Діяльність ансамблю спрямована на вивчення і просування грузинських народних пісень.

“На концерті виконуватимуться народні сільські пісні, міські робітничі пісні та пісні релігійного змісту, - говорить Ірина Волошина. - «Ialoni» активно бере участь у традиційних музичних виставах у Грузії. Гурт провів п'ять сольних концертів в Тбілісі і чотири – у Польщі. Отримав нагороду в категорії "Distingusihed" на 33-му міжнародному фестивалі музичних Днів Гайновок у Польщі”.

Довідково. У 2014 році «Ialoni» виконував молебінь за Ісуса Христа в концертному залі Тбіліської державної консерваторії та у Церкві Святої Трійці. Ансамбль випустив кілька аудіо альбомів: «Піснеспіви молебені Богородиці» (2010), «Великодній Тропар» (2011, два компакт-диска), компакт-диск польських різдвяних пісень разом із гуртом "Isoni" (2010), а також компакт-диск виступів із конкурсу на фестивалі в Польщі (2014 року).

Концерт грузинського гурту відбудеться 9 червня о 18:30 годині у міському будинку культури. Квитки у касі будинку культури. Вартість: від 30 до 50 гривень.

Нагадаємо, Хмельницький з 10 по 12 червня прийматиме І Міжнародний етнофестиваль «Ладовиці». Хмельничани та гості міста зможуть познайомитися з різними національними темпераментами, ментальністю та фольклором.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую