ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Сумна річниця. У Хмельницькому вшанували полеглих у зоні АТО захисників рубежів

Суспільство 2396
Хвилиною мовчання вшанували загиблих у зоні АТО
Хвилиною мовчання вшанували загиблих у зоні АТО. Фото: автора

67 прикордонників віддали своє життя, захищаючи Батьківщину.

 У Національній академії Державної прикордонної служби імені Б.Хмельницького сьогодні, 12 липня, полеглих охоронців кордону вшанували хвилиною мовчання, до пам'ятного знаку на території академії поклали квіти.

За словами ректора навчального закладу Олега Шинкарука, за два роки російської агресії 67 героїв-прикордонників віддали своє життя, захищаючи Батьківщину. Близько 400 поранено, п'ятеро вважаються такими, місце знаходження яких не встановлено.

“Однією з трагічних дат загибелі охоронців кордону є 11 липня 2014 року, коли позиції зведеного загону українських прикордонників поблизу населеного пункту Зеленопілля, що на Луганщині. Тоді їх вперше обстріляли з “Градів”. Того дня загинули 7 прикордонників, ще 5 поранено”, - сказав ректор академії Олег Шинкарук.

До особового складу академії звернувся ректор

А 12 липня 2014 року загинув військовослужбовець академії прапорщик Павло Дияк.Тоді ж було поранено ще дев’ять прикордонників. Павло Дияк був старшим інструктором відділення навчально-спеціальних машин центру забезпечення навчального процесу Державної прикордонної служби України. У прикордонника залишилося дві доньки.

До меморіального знаку поклали квіти

Хмельницький прощався з прикордонником 16 липня 2014 року. Пам'ятний знак учаснику антитерористичної операції Павлу Дияку встановили на території прикордонної академії та на фасаді Хмельницької загальноосвітньої школи №1, де навчався Герой. Минулого року, у річницю загибелі прикордонника, на його могилі відкрили меморіальний комплекс.

У річницю загибелі прикордонника вшанували його пам'ять

Загинуло на Сході 67 прикордонників

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Робота для вас

  Так  Ні, дякую