ye-logo.v1.2

Хмельницькі підприємства спрямували до бюджету півтора мільярда гривень митних платежів

Суспільство 1018
Фото: zakarpattya.net.ua

Зовнішньоекономічна активність бізнесу Хмельниччини принесла грошей державній скарбниці.

 За 8 місяців 2016 року суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності Хмельницької області перерахували до бюджету 1 мільярд 524 мільйони гривень, що становить 127 відсотків до індикативного показника.

За даними фіскальної служби області, порівняно з аналогічним періодом 2015 року митні надходження до державного бюджету зросли на 338 мільйонів гривень.

«Примітно, що цього року на Хмельницькій митниці ДФС середньоденні нарахування становлять 9,2 мільйона гривень, тоді як торік вони становили 7,4 мільйонів гривень. Цьогоріч кількість експортних митних декларацій зросла до 8856, кількість імпортних МД склала 10968 одиниць», - зазначають фіскальники.

«Завдяки зовнішньоекономічній активності бізнесу державний бюджет отримує митні платежі, а підприємства-експортери мають валютні надходження. Метою якісного і оперативного обслуговування суб’єктів ЗЕД організовано ефективну систему функціонування електронних митних сервісів та оптимального часу оформлення експортно-імпортних операцій», – зазначив начальник Хмельницької митниці ДФС Іван Бережнюк.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую