ye-logo.v1.2

Через сварку з дружиною чоловік облив себе бензином і підпалив

Суспільство 2179

Вдень 24 листопада до дільничного інспектора Нетішина зателефонувала 39-річна місцева мешканка. Свого часу жінка написала на чоловіка заяву в міліцію, мовляв, той її ображає.

«А я коли не прийду, не можу його застати, – розповідає дільничний інспектор Нетішинського міськвідділу міліції Юрій Дмитрук. – А тут телефонує його дружина, і каже, що він вдома. Більше того, квартиру облив бензином і погрожує підпалити. Ми з помічником дільничного Віталієм Бабійчуком поїхали на виклик. І справді, запах бензину було чутно навіть через двері. Я спустився на четвертий поверх, а помічник з жінкою двома поверхами нижче. Коли відкриваються двері, і до мене йде чоловік. В руках несе дволітрову пляшку бензину, і запальничку. Побачив мене, і давай себе обливати. Хлюпнув і на мене. Я його хотів зупинити, а він черкнув запальничкою. Я намагався збити вогонь, але полум'я тільки розгоралося. Я відскочив, бо на мені загорівся кашкет і бушлат. Скинув верхній одяг, почав тушити. В цей час підбіг Віталік, зняв свій бушлат і накинув на чоловіка. Так його і загасили». Міліціонери викликали карету швидкої допомоги. Чоловіка відправили до лікарні.
Нині потерпілий перебуває в обласному опіковому відділенні з опіками обличчя, шиї, обох рук та опік дихальних шляхів. Його стан лікарі розцінюють як середньої важкості. Сам Сергій Гриньов каже, що не пам'ятає як усе сталося: «Міліція мене шукала, а я з тієї злості взяв і напився. А як там було далі, я не пам'ятаю. Скільки буду жити, більше горілки в рот не візьму». 


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую