ye-logo.v1.2

Для розслідування тяжких злочинів хмельницькі поліцейські отримали пересувну криміналістичну лабораторію

Суспільство 2723
Мобільна лабораторія має усе необхідне обладнання
Мобільна лабораторія має усе необхідне обладнання. Фото: hm.npu.gov.ua

Автомобіль також укомплектований усіма необхідними засобами огородження.

 На базі слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області почала функціонувати пересувна криміналістична лабораторія для оперативного, повного та якісного огляду місця події. Її використовуватимуть у розслідуванні тяжких, особливо тяжких та резонансних злочинів, фіксації слідчо-розшукових заходів.

Як зазначили в прес-службі поліції області, мета спеціаліста-криміналіста під час огляду місця події — максимально вилучити інформацію, необхідну для розслідування. Тому мобільна лабораторія має усе необхідне обладнання, аби розширити спектр виявлених та вилучених на місці скоєння злочину слідів.

«За допомогою криміналістичної валізи «СВ-5» виявляють, вилучають та фіксують сліди дактилоскопічного та трасологічного походження, що під час подальшого дослідження дозволяє ідентифікувати особу, яка скоїла кримінальне правопорушення, - За допомогою одорологічної та біологічної валізи спеціалісти виявляють, вилучають та зберігають запахові сліди, а також сліди біологічного походження (кров, сперму, ДНК та інше) з метою подальшого їх використання в досудовому розслідуванні», - розповіди у поліції.

 

За допомогою спеціальних засобів для невидимого маркування, що містяться у валізі «Хабар-3», можливо фіксувати факти отримання незаконної винагороди чи вимагання, кишенькові крадіжки й виявляти осіб, причетних до цього, а також маркувати предмети з метою захисту від крадіжки, фальсифікації чи підміни.

Також автомобіль укомплектований усіма необхідними засобами огородження. Мобільна лабораторія оснащена генератором, прожекторами, люмінісцентними конусами та жилетами задлля безпеки та огляду на відкритій місцевості у темну пору доби.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую