ye-logo.v1.2

5 авторів Оксани Мустафіної

Суспільство 2270

«Взагалі, полюбляю читати багато цікавих видань, перевагу надаю філософськопубліцистичним творам та детективам. Останні – як своєрідна розрядка та тренування для мозку», – каже начальник Хмельницького бюро технічної інвентаризації Оксана Мустафіна.

1. Володимир Мегре. Дуже подобаються усі його книги, особливо «Енергія життя». Всі ми вважаємо, що долю формує Всевишній. І він дає в наше розпорядження найсильнішу всесвітню енергію, яка здатна формувати і долю людини, і нові галактики створювати. Ця енергія має назву «людська думка». Але в людини є ще й одна, притаманна лише їй, енергія – «енергія думки». Якщо людина зрозуміє, чим вона володіє, навчиться користуватися нею повною мірою, то стане володарем усього Всесвіту.
2. Пауло Коельо. Він – один з тих авторів, яких найбільше читають у світі. Я з задоволенням читаю усі його книги, які тільки з’являються. А ще дуже люблю читати збірки афоризмів – вони досить влучно передають психологію людини.
3. Дейл Карнегі. Він жив за принципом, що немає поганих людей. Є неприємні обставини, з якими треба боротися, і не варто через них псувати життя та настрій оточуючим. Свої книги він писав на основі психології та практики спілкування з людьми. Автор навчає діяти максимально ефективно, оцінювати обставини, приймати виважені рішення та вміти спілкуватися з людьми.
4. Тетяна Устинова. Вона не пише чогось помпезного, але її детективні романи цікаво та легко читати, вони дарують гарний настрій та знімають напругу організму після важкого дня.
5. Олександра Марініна. Авторка досить вдало пише у жанрі детективу. Та й не дивно, адже вона підполковник міліції у відставці, яка займалася аналізом та прогнозуванням злочинності. Тому її книги реалістичні, сюжети закручені, а розв’язки непередбачувані.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую