ye-logo.v1.2

Якщо завтра ожеледиця: солі поки що не вистачає

Суспільство 1055
Дорожники області поки не в повному обсязі забезпечені протиожеледною сумішшю
Дорожники області поки не в повному обсязі забезпечені протиожеледною сумішшю. Фото: zt-rada.gov.ua

Дорожні підприємства Хмельниччини забезпечені протиожеледними матеріалами на 70%

В межах підготовчих заходів до роботи в осінньо-зимовий період, філіями ДП «Хмельницький облавтодор» заготовлено 3,5 тисячі тон технічної солі, що, з урахуванням залишків минулого року, складає близько 70% від потреби. Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг у Хмельницькій області.

«Філіями ДП «Хмельницький облавтодор» прийнято 32 вагони із технічною сіллю, на підході ще 9. Для 100% виконання плану по заготівлі солі, необхідно ще 15 вагонів, отримати які сподіваємось найближчим часом», - каже керівник Служби автодоріг Петро Гнидюк.

Аналогічними темпами здійснюється заготівля фрикційних матеріалів, зокрема їх обсяг для обробки дорожнього покриття за мінусової температури, наразі, становить 27 тисяч тон, а це більше 70 % від запланованого. Підготовлено 255 одиниць механізмів та обладнання, задіяних до роботи в осінньо-зимовий період, що становить 92 % від плану.
Також, проведена робота по залученню техніки сторонніх організацій для очистки доріг від снігу. Так, на сьогодні, укладено 32 угоди на залучення 74 механізмів.

Із державного бюджету на підготовку та роботу дорожніх господарств області в осінньо-зимовий період 2016 року передбачено 8,4 млн. грн., з яких на дороги державного значення – 5,9 млн. грн, на дороги місцевого значення – 2,5 млн. грн., що складає менше 50% від потреби.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую