ye-logo.v1.2

У Славуті перепоховали рештки 76 військовополонених

Суспільство 1476
Робота Представництва Німецької Народної Спілки догляду за військовими похованнями поширюється на 8 областей Західного регіону України
Робота Представництва Німецької Народної Спілки догляду за військовими похованнями поширюється на 8 областей Західного регіону України. Фото: slavuta-mvk.info

Німецькі вояки загинули під час Другої світової війни.

 У Славуті на території Міжнародного збірного кладовища «Поле Пам’яті» 25 жовтня перепоховали рештки 76 німецьких військовополонених. Військові загинули під час Другої світової війни.

Як повідомляє прес-служба Славутського міськвиконкому, ексгумацію провели на території Львівської області. Участь у перезахороненні взяли представники влади, громадськість міста та члени Німецької Народної Спілки з догляду за військовими похованнями.

«Ми проводимо перепоховання загиблих німецьких солдат, які, як і решта тисячі незнайдених, потрапили під безжальний вихор війни. Це прості люди, громадяни, молоді чоловіки, батьки та сини, на яких випала нелегка доля», - звернувся до присутніх Мирон Старко, керівник робочої групи в Західному регіоні України Представництва Німецької Народної Спілки догляду за військовими похованнями.

Як він зазначив, робота Представництва Німецької Народної Спілки догляду за військовими похованнями поширюється на 8 областей Західного регіону України. Служба займається розшуком та перепохованням німецьких солдатів часів Другої світової війни. Мета роботи у тому, щоб зберегти пам’ять загиблих солдат для їх живих родичів в Німеччині, які хочуть знати, де захоронені близькі їм люди.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую