ye-logo.v1.2

Битва за «підземку» в Хмельницькому. Що далі?

Суспільство 3457
Вже у найближчому майбутньому, не виключено, в підземки, що в центрі Хмельницького, будуть нові орендарі. Старим показали на вихід...
Вже у найближчому майбутньому, не виключено, в підземки, що в центрі Хмельницького, будуть нові орендарі. Старим показали на вихід.... Фото: автора

До третього листопада підземний перехід у центрі міста має бути без торгівельних кіосків.

Угода про оренду частини підземного переходу, що на Кам’янецькій, між управління комунального майна міськради та ТОВ «Либідь», завершилася ще другого жовтня. І влада не збирається її продовжувати. Навіть на засіданні виконкому, яке відбулося 27 жовтня, відмовила підприємству в продовженні оренди.

«Теоретично, до 3 листопада в підземному переході не повинно бути торгівлі, за виключенням крамниць, що в центрі «підземки», оскільки вони приватизовані, - пояснив Мирослав Трещов, начальник управління комунального майна. – Адже орендар, після закінчення терміну оренду, має місяць на те, щоб звільнити приміщення».

Утім, за словами міського голови Олександра Симчишина, людей, які в «підземці» продають, здебільшого, квіти, ніхто виганяти не буде. «На виконкомі ми розглянути заяву ТОВ «Либідь» про продовження оренди частини підземного переходу та відмовили, оскільки термін оренди завершився, - каже Олександр Сергійович. – Але товариство вже подало один позов, думаю, і на рішення виконкому також подаватиме позов. Тому крапку в цьому питанні буде поставлено не скоро».

ТОВ «Либідь», яке пов’язують з родиною Кольгоферів (Оксана Кольгофер була депутатом міськради від Партії регіонів, а її чоловік Валерій – депутатом облради від цієї політ сили), ще на початку жовтня подало позов до суду. 17 жовтня Господарський суд Хмельницької області розпочався розгляд справи. ТОВ «Либідь» просить суд визнати неправомірною бездіяльність управління комунального майна Хмельницької міської ради та виконавчого комітету Хмельницької міської ради щодо розгляду заяви підприємства від серпня цього року. У цій заяві ТОВ «Либідь» просило продовжити їм оренду «підземки» (695 квадратних метри). Натомість, відповіді на свою заяву, наче не отримало. Наступний розгляд цієї справи відбудеться 8 листопада о 10.00.

Якщо з «Либідь» не продовжать угоду, то… що буде далі? Мирослав Трещов не зміг відповісти на відповідне питання журналіста «Є», зіслався на «вище керівництво», тобто міського голову. Олександр Симчишин повідомив, що є два варіанти «Перший варіант – ми виставимо на конкурс торгівельні приміщення, але першочергове право на оренду матимуть ті, хто там нині працює. Другий – віддамо в оренду іншому товариству. Звісно, на конкурсній основі. Я більше схиляюся до першого варіанту» , - каже Олександр Симчишин.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую