ye-logo.v1.2

Смертельна аварія за участі поліції: про що говорять свідки у соцмережах

Суспільство 7939
Сьогодні вночі на Проспекті Миру сталася ДТП. Загинув 36-річний таксист
Сьогодні вночі на Проспекті Миру сталася ДТП. Загинув 36-річний таксист. Фото: Із сайту Нацполіції

Сьогодні вночі на Проспекті Миру сталася ДТП. Загинув 36-річний таксист.

Про ДТП у поліції повідомили коротко: коли і де сталася аварія, і хто займається справою. Повідомили, що провадження за фактом ДТП відкрила прокуратура. Вони і будуть призначати всі експертизи, які необхідні у ході розслідування.

Однак свідки трагедії, як і інші користувачі у соцмережах розповідають деталі аварії. 

Алла Биховенко у Фейсбуці, під новиною про ДТП на сторінці Сайту Є написала: «Був такий удар, що якби там йшов пішохід, його його, напевно, пронесло б від СВ до костелу. Звук від удару був такий, що було чути навіть при тому, що будинок знаходиться у дворах і вікна, відповідно, на дорогу не виходять. Таке враження, що Проспект Миру – це злітна смуга. Коли вже там з’являться лежачі поліцейські?».

«Проспект Миру вимагає грунтовної реконструкції. Варто встановити і острівці безпеки і підняти пішоходні переходи, які заспокоять рух автотранспорту (як на Зарічанський біля УМВС)", – написав на своїй сторінці радник міського голови Хмельницького з питань розвитку велоінфраструктури Сергій Толстіхін

Олег Бондаренко, представник Дорожного контролю» теж написав, що «Був на місці трагедії, спілкувався з свідками трагедії, вони всі стверджують, що поліцаї нехтуючи ПДР, неслися зі швидкістю близько 140 км/г».

Ще один свідок нічної пригоди Олександр Рембовський Вконтакті написав, що «сидів в машині біля «бризу» і одразу ж з іншими побіг витягати їх з машини. Хлопець пише, що «Хлопчики (очевидно, що мова йде про поліцейських – авт) летіли далеко за 130-140 км/год. Але просто дати машину мало... Треба за кермо садити людей, котрі вміють їздити, а не роблять такої х**ні. Водій ДЕУ не порушив абсолютно нічо, а ці влетіли в стоячу машину вже по зустрічні смузі. Хоча права сторона була вільна. От і робіть висновки хто там правий, а хто ні. Одне що.. хлопця не вернеш, а люди зроблять усе для того, щоб винний був покараний максимальною мірою покарання , відносно тієї статті , за якою кваліфікують данне ДТП – написав Олександр Рембовський.

 

Користувачка соцмереж Інна Дейчук-Данилюк написала: «Мій чоловік працює в цій службі......тільки що взнав і шокований !!! То жах!!!! Цим "НОВИМ МЕНТАМ"ВСЕ з рук зійде як завжди ......А людини ж то нема.....Шкода, хай відпочиває з Богом».

Представники патрульної поліції поки що жодної офіційної заяви не зробили.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую