ye-logo.v1.2

У Старокостянтинові шахрайки ошукали неповнолітню на тисячу доларів

Суспільство 1137
Зловмисниці пообіцяли зняти порчу з її сім'ї дівчинки
Зловмисниці пообіцяли зняти порчу з її сім'ї дівчинки. Фото: ogo.ua/articles

Зловмисниці пообіцяли зняти порчу з сім'ї дівчинки.

Учора, 9 листопада, близько 13.00 години в Старокостянтинові по вулиці 1 Травня поблизу ресторану «Транзит» ошукали 15-річну дівчинку. У Нацполіції області кажуть, що до дівчини підійшли дві жінки, та ввівши її в оману, виманили усі заощадження.

“Потерпіла поверталася додому з навчання, коли на вулиці її перестріли дві жінки віком 30-35 років. Незнайомки почали говорити, що на сім’ю потерпілої хтось наклав страшне прокляття, і якщо його не відробити, може померти мама дівчини. Потерпіла справді злякалася і повірила словам шахрайок, адже нещодавно у неї помер батько. Вона погодилась зробити усе, що потрібно, аби відвернути біду”, - зазначають у прес-службі правоохоронців.

Зловмисниці наказали принести з дому гроші, прикраси та мамину фотографію. Золота дівчина не знайшла, натомість знала, де зберігаються гроші. Тож взяла тисячу доларів, фотокартку, мобільний телефон і все віддала шахрайкам для проведення ритуалу. А коли отямилась, незнайомок і слід простиг. Забрали вони і усе, що їм передала дівчина.

За фактом  Старокостянтинівський відділ поліції відкрив кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Поліція займається встановленням осіб зловмисниць. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую