ye-logo.v1.2

У прикордонній академії дивували майбутніх курсантів технікою, зброєю і солдатською кашею

Суспільство 2446
День відкритих дверей зібрав охочих стати на захист державного кордону
День відкритих дверей зібрав охочих стати на захист державного кордону. Фото: автора

До закладу завітали сотні абітурієнтів.

 До Національної академії Державної прикордонної служби імені Б.Хмельницького з’їхались абітурієнти з усієї країни. Сьогодні, 19 листопада, в навчальному закладі влаштували День відкритих дверей. Майбутніх курсантів дивували матеріально-технічною базою вишу, новинками озброєння та спеціальною технікою. А ще пригощали справжньою солдатською кашею.

Як розповів ректор прикордонної академії Олег Шинкарук, майбутніх слухачів, курсантів і студентів запросили зазирнути вперед, побачити реальне життя єдиного в Україні вищого навчального закладу Державної прикордонної служби України. Він зауважив, що курсанти матимуть повне державне утримання під час навчання, обов’язкове працевлаштування та повний соціальний пакет офіцера.

«Сьогодні до академії прийшло багато людей, була зайнята вся зала. Крім того, велика кількість переглядів в онлайн-режимі на сайті закладу. Наступного навчального року виходимо на максимальне державне замовлення, яке передбачене концепцією стратегічного розвитку Держприкордонслужби, воно буде максимально збільшене, - пояснив ректор. – Курсантом може стати патріот України, який здатен на самопожертву заради неї. Він має бути морально і психологічно стійким і фізично підготовленим. Решту ми все в академії зробимо».

Хлопці хочуть стати курсантами академії

Під час екскурсії закладом усі охочі змогли побачити сучасну матеріально-технічну базу академії, познайомитись з викладачами, побачити показові виступи. Один із відвідувачів, Артур Козеріг вже вдруге намагається вступити до прикордонної академії. Каже, минулого року не зміг здати фізичні нормативи, тож мав час, аби підготуватися, цілий рік тренувався.

Абітурієнти приїхали в академію з батьками

«Я люблю військову службу, подобається порядок, дисципліна. Збройні Сили – це інше, там не так цікаво як на кордоні», - розповів хлопець.

Техніку демонстрували на стройовому плацу

Гості академії також подивилися місця проживання і побуту курсантів, оглянули виставку автомобільної та спеціальної техніки, приладів та озброєння кафедр. Незабутнє враження справили показові виступи – затримання порушника державного кордону.

Пригощали хлібом із салом

Детальніше про умови вступу до прикордонного навчального закладу читайте на сайті Національної академії.

Спеціально наварили каші

Гостям показали, як затримують порушників

Присутні фотографувалися зі зразками зброї

Кафедри презентували навчальні матеріали

Показали і зразки документів

Без зв'язку робота прикордонника неможлива

Найбільше хлопців цікавила зброя

У спортзалі показали, як займаються дівчата

Багато до академії приїхало ліцеїстів

Техніка неабияк зацікавила і хлопців, і дівчат

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую