ye-logo.v1.2
21 Лютого, 2020

Мешканці області сплатили за комуналку 2616,2 мільйонів гривень

Суспільство 802
Фото: www.zhitomir.info/

Про це повідомляють у облдержадміністрації.

Упродовж десяти місяців цього року населенням області сплатило за житлово-комунальні послуги 2616,2 мільйонів гривень. У Хмельницькі ОДА повідомляють, що на кінець жовтня залишається заборгованість населення зі сплати за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 31,6 мільйонів гривень, за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 15,6 мільйонів гривень.

“За централізоване водопостачання та водовідведення заборгували – 7,2 мільйонів гривень, за вивезення побутових відходів – 4,5 мільйонів гривень. Водночас, за рахунок перевищення нарахованих бюджетних коштів (призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг) організаціям, що надають домогосподарствам послуги газопостачання над вартістю фактично спожитих послуг, заборгованість населення з оплати цього виду послуг на кінець жовтня 2016р. Відсутня”, - додають у Хмельницькій ОДА.

Із початку року населенням сплачено за електроенергію 361,3 мільйонів гривень, у жовтні – 44,4 мільйонів гривень. Заборгованість з оплати електроенергії на кінець жовтня становила 49,2 мільйонів гривень.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую