ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині посадовця лабораторії ветмедицини, який привласнив держмайно, засудили на 3 роки

Суспільство 1323
Посадовця засудили до трьох років позбавлення волі
Посадовця засудили до трьох років позбавлення волі. Фото: www.unn.com.ua/

Майно він реалізував третім особам.

Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок колишньому посадовцю Хмельницької регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини. У прокуратурі області зазначають, що його визнали винним у привласненні, шляхом зловживання службовим становищем, державного майна (частини 1, 3 статті 191 КК України).

“Підсудний, перебуваючи на посаді головного бухгалтера Хмельницької регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини, був матеріально-відповідальною особою і з лютого по липень 2015 року, привласнив майно державної установи. А саме талони на пальне та оргтехніку на суму понад 150 тисяч гривень. В подальшому це майно він реалізував третім особам”, - зазначають у прес-службі прокуратури області.

Обвинуваченого засуджено до 3 років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих обов’язків, на 1 рік 6 місяців. Також, його зобов’язали відшкодувати заподіяні матеріальні збитки державній установі.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую