ye-logo.v1.2

На правах реклами Онлайн кредитування на прикладі УЛЬТРАКЕШ

Суспільство 1094

Кожний із нас, напевно, хоча б раз відчував гостру нестачу грошей через обставини, що склалися

Кожний із нас, напевно, хоча б раз відчував гостру нестачу грошей через обставини, що склалися. Для когось постає питання термінового ремонту власної автівки, без якої проблематично пересуватися і працювати. Вихід з ладу побутової техніки (наприклад, пральної машини) також може завдати неабияких незручностей. Проблеми зі здоров’ям та необхідність у дорогому лікуванні – ще одна обставина, за якої грошові кошти можуть знадобитися терміново і в немалій кількості. Ці та багато інших ситуацій чатують на нас на кожному кроці і вибивають зі звичного ритму життя, а для їх вирішення в місячному бюджеті пересічного українця зазвичай не передбачено відповідних статей витрат. Як краще вчинити в подібному випадку?

Дехто може звернутися до друзів чи родичів із проханням позичити грошей, але такий варіант не завжди є результативним. Інші прямують до банку в надії отримати споживчий кредит, проте тривала процедура оформлення та чималий перелік документів (в тому числі і довідка про доходи) можуть стати серйозною перешкодою на шляху отримання коштів. Єдиний оптимальний варіант виходу з ситуацій, коли гроші потрібні терміново, – це скористатися послугою онлайн кредитування, яку в Україні надає чимало мікрофінансових організацій.

Особливістю онлайн позики є відносно невеликий розмір (до 10 тис. гривень) та термін користування (не більше 1 місяця). Обираючи установу, до якої плануєте звертатися, слід ретельно вивчити відгуки про її діяльність і зупинитися на тій МФО, репутація якої незаплямована. Саме таким є електронний сервіс з видачі онлайн кредитів УЛЬТРАКЕШ від ТОВ «Ультра Фінанс».

Хто може стати клієнтом УЛЬТРАКЕШ?
Користування послугою онлайн кредитування від УЛЬТРАКЕШ доступне особам, яким виповнилося 20 років, що проживають на території України і мають постійний дохід. Важливим фактором при ухваленні рішення про кредитування в кожному конкретному випадку є кредитна історія позичальника. Тож якщо ви не мали серйозних прострочень щодо погашення кредитів у минулому, то зможете отримати кредитні кошти від УЛЬТРАКЕШ.

Як оформити та погасити кредит в УЛЬТРАКЕШ?
Для подання заявки на отримання кредиту від УЛЬТРАКЕШ на головній сторінці сайту потрібно обрати суму та строк кредитування, створити обліковий запис шляхом введення своєї електронної адреси із паролем та зазначити відомості про себе в анкеті. Коли заявка направлена до розгляду, відбувається верифікація вашої банківської картки і через 20 хвилин, в разі позитивної відповіді установи, кредитні кошти надійдуть у ваше розпорядження.

Погасити кредит можна будь-яким зручним для вас способом: через особистий кабінет користувача, термінал самообслуговування, інтернет-банкінг або через касу банку. Для погашення кредиту в банківській установі чи через термінал потрібно вказати номер договору та реквізити отримувача – ТОВ «Ультра Фінанс», що є на сайті.

УЛЬТРАКЕШ надає комфортні умови користування кредитом, серед яких:
1. Можливість дострокового погашення кредиту. При цьому ви сплачуєте відсотки лише за дні, протягом яких фактично користувались коштами.
2. Автопролонгація строку дії договору про кредитування на такий же термін в разі, якщо ви не в змозі внести всі платежі вчасно. Для цього потрібно сплатити лише нараховані відсоткови.
3. Відсутня плата за саму процедуру оформлення, пролонгацію договору.
4. Не потрібні довідка про доходи, застава та поручителі.
5. Найнижча відсоткова ставка.
6. Участь в акціях, програмі лояльності для постійних клієнтів та пред’явлення промокоду допомагає зекономити на кредитуванні.
Онлайн кредитування з УЛЬТРАКЕШ – це відносно нова та зручна послуга, переваги якої вже встигли оцінити наші численні клієнти. В разі фінансових незручностей ви завжди можете звернутись в УЛЬТРАКЕШ за допомогою та гарантовано її отримати. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую