ye-logo.v1.2
25 Лютого, 2020

В Ізяславському районі держвиконавець не задекларував будинок

Суспільство 944
Фото: kordon.org.ua/

Також посадовця підозрюють в отриманні неправомірної вигоди.

На Хмельниччині виявили факт подання суб’єктом декларування недостовірних відомостей у декларації. У прокуратурі області кажуть, що начальник Ізяславського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в області в декларації не вказав об’єкт незавершеного будівництва – житловий будинок.

“В ході досудового розслідування встановлено, що підозрюваний умисно подав недостовірні відомості у декларації, а саме не вказав об’єкт незавершеного будівництва – житловий будинок, що знаходиться в Ізяславі. За цим фактом 9 грудня місцева прокуратура у Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєструвала кримінальне провадження за статтею 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації). Досудове розслідування доручили Ізяславському відділенню Славутського відділу поліції”, - повідомляють у прес-службі прокуратури області.

Окрім того, слідчий відділ Ізяславського відділення Славутського відділу поліції здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди в розмірі 3000 гривень цим же посадовцем. Держвиконавцю повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 КК України.

 


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую