ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2019

Весняний призов на Хмельниччині: коли і кого покличуть до війська

Галина МЕЛЬНИК Суспільство 1830
В обласному військкоматі кажуть, що вже з 5 квітня відбудеться перша відправка призовників
В обласному військкоматі кажуть, що вже з 5 квітня відбудеться перша відправка призовників. Фото: з архіву

Уже в квітні перших строковиків відправлять у навчальні центри.

Із квітня в Україні стартує призовна кампанія. В обласному військкоматі кажуть, що вже з 5 квітня відбудеться перша відправка призовників з Хмельниччини до лав Збройних сил України.

«Одна частина призовників поїде до навчального центру "Десна" (Чернігівщина), інша – в Національну гвардію до Києва. Усі будуть відправлені спочатку в навчальні центри. Лише після підготовки призовників розприділять у не бойові частини», - пояснює Хмельницький обласний військовий комісар Сергій Присяжнюк.

Як він розповідає, призвуть громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

«Поки триває вивчення призовників та підготовчі заходи до проведення чергового призову. Строковики направлятись у зону проведення АТО не будуть», – наголошує військовий комісар.

Закінчується весняний призов 25 травня. Призовуть чоловіків до Збройних сил України, Держспецслужби транспорту та Національної гвардії. Декому з подолян пощастить нести службу в нашому обласному центрі.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую