ye-logo.v1.2

Карта злочинів Хмельницького: в якому мікрорайоні найнебезпечніше

Суспільство 11464
На карті можна ознайомитися з криміногенної ситуацією за минулий рік, а також ознайомитися, де знаходяться різні установи
На карті можна ознайомитися з криміногенної ситуацією за минулий рік, а також ознайомитися, де знаходяться різні установи. Фото: cityscale.com.ua

На інтерактивній карті можна навіть дізнатися про кількість крадіжок у вашому будинку

Центральна частина обласного центра, вулиці Зарічанська та проспект Миру – найнебезпечніші в Хмельницькому. До такого висновку можна дійти, якщо проаналізувати кількість злочинів у місті за 2016 рік, які нанесені на інтерактивну карту «Cityscale».

Для того, щоб подивитися детальну карту злочинів за 2016 рік у Хмельницькому на відповідному ресурсі , потрібно зареєструватися на ньому. А потім ввести у полі «пошук» назву міста та обрати розділ «Злочини». Після цього будь який користувач може побачити статистику злочинів за минулий рік у кожному будинку чи вулиці. Це і крадіжки, і шахрайства, і грабежі.

Навіть на початку центральної пішохідної вулиці Хмельницького було зареєстровано 4 злочини.

Проаналізувавши дані, можна дійти до висновку – у центрі Хмельницького доволі часто скоювали різні злочини. Доприкладу, від філармонії до «Дитячого світу» було зареєстровано 48 злочинів: 27 крадіжок, 9 шахрайств, по 4 наркозлочини та хуліганств, 3 пограбування та один угон транспортного засобу. А на вулиці Зарічанській та проспекті Миру ще більше – 88 та 86 злочинів відповідно. Щоправда, на карті важко зрозуміти точні райони міста. Та, якщо її збільшити, то можна «зазирнути» в глибину мікрорайонів – окремі будинки. До прикладу, на Грушевського, 62 (перехрестя з пішохідною вулицею Проскурівською), в 2016 році було зареєстровано 2 крадіжки, по одному пограбуванню та шахрайству. А за адресою ТРЦ «Оазис» на карті показує 5 крадіжок та одне шахрайство.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую