ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Уже завтра у Хмельницькому розпочнуть роботу поліцейські детективи

Суспільство 2127
У Хмельницькому з
У Хмельницькому з'явилися поліцейські детективи. Фото: автора

Правоохоронці кажуть, що новопризначені слідчі мають прискорити розслідування злочинів.

Від завтра, 16 травня, у Хмельницькому розпочнуть роботу поліцейські детективи. Новостворена служба має розвантажити роботу слідчих і прискорити процес розкриття злочинів. Участь у проекті беруть слідчі та оперуповноважені з Хмельницького відділу поліції та підпорядкованих йому Зарічанського, Південно-Західного та Хмельницького відділень поліції. Як повідомив начальник ГУНП в Хмельницькій області Микола Семенишин, цей проект поки експериментальний.

«Хмельницька область стала однією з семи областей в Україні, де проводиться експеримент зі створення служби поліцейських детективів. Він передачає створення органів досудового розслідування шляхом об’єднання наявних слідчих підрозділів кримінальної поліції. Зараз завершено перепризначення слідчих та співробітників відділів і відділень кримінальної поліції. З 16 травня розпочинається практичний етап експеременту», - розповідає Микола Семенишин.

За його словами, всього утворено 133 посади слідчих, 17 розшуківців, 10 інспекторів криміналістів. Правоохоронців відбирали за професійними якостями та морально-діловими навичками.

За словами Миколи Семенишина, важкі злочини розслідуватимуть досвідчені поліцейські

«Слідчі, які мали певні повноввапження до цього -  для них нового немає нічого. Вони стали старшими слідчими, а процівники карного розшуку, які отримали повноваження відповідно до Закону, мають можливість на якомусь етапі практично бути включеними в слідчо-оперативну групу, переймати досвід старших колег. Ті поліцейські, які мають багаторічний досвід, займатимуться розслідуванням особливо тяжких злочинів», - додає головний поліцейський області.

Розслідування вчились проводити на практиці. Фото: hm.npu.gov.ua.uk

Не тяжкі злочини розслідуватимуть поліцейські, які нещодавно закінчили навчання і лише призначились на посади. Заробітна плата новопризначених детективів - від 10 тисяч гривень.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую