clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

10 тисяч гривень на власний проект: у Хмельницькому стартувала програма «Громадські ініціативи»

Щоб подати заявку на участь у програмі, є лише місяць

Щоб подати заявку на участь у програмі, є лише місяць. Фото: nout.am

У хмельничан є можливість отримати кошти на власний мініпроект з покращення міста

Хмельницька міська рада оголосила конкурс з визначення одержувачів бюджетних коштів у 2017 році, передбачених на реалізацію програми «Громадські ініціативи» міста Хмельницького. Відтак, громадські організації та інші неприбуткові організації, які діють на території міста Хмельницького (за винятком політичних партій та бюджетних учтанов), а також ініціативні групи громадян можуть подати заявку і, в разі успіху, отримати фінансову допомогу з міського бюджету. Але обов’язковою умовою отримання цих коштів є власний внесок конкурсантів, підтверджений відповідним актом, у сумі не менше 15% від загальної вартості мікропроекту.

Прийом заявок у рамках програми «Громадські ініціативи» триватиме до 19 червня. Зокрема на 2017 рік визначено 8 напрямів мікропроектів від хмельничан:

  1. 1. «Територія твого міста» – мікропроекти, що спрямовані на будівництво та ремонт доріг, тротуарів, прибудинкових територій, благоустрій та оновлення зелених зон, встановлення «вуличних меблів», організацію безпеки на дорогах.
  2. 2. «Арт-простір Хмельницького» – мікропроекти, що спрямовані на створення муралів, арт-двориків, просвітницьких та культурних проектів, реконструкції закладів культури та просвітництва.
  3. 3. «Спортивний Хмельницький» – мікропроекти, що спрямовані на створення об’єктів інфраструктури молодіжного спорту.
  4. 4. «Сучасна освіта» – мікропроекти, що спрямовані на створення альтернативної, практичної, «особливої» системи освіти.
  5. 5. «ІТ-Хмельницький» – мікропроекти, що спрямовані на створення та розробку інформаційних продуктів, комп’ютерних програм, створення веб-об’єктів та сайтів, «інтелектуального бізнес-середовища».
  6. 6. «Здорові мешканці» – мікропроекти, що спрямовані на отримання якісних медичних послуг.
  7. 7. «Місто-підприємець» – мікропроекти, що спрямовані на розбудову інфраструктури підтримки підприємництва, залучення грантової допомоги на впровадження інноваційних підходів та технологій, розвиток ІТ-технологій, проведення наукових ярмарок.
  8. 8. «Відповідальне місто» – мікропроекти, що спрямовані на популяризацію плану дій сталого енергетичного розвитку міста, реалізацію соціальних проектів спільно з громадськими організаціями та бізнесом.

Мікропроекти-переможці мають бути реалізовані упродовж поточного бюджетного року. Фото: khm.gov.ua

Для тих, хто хоче стати учасником цієї програми, є певні умови, серед яких – обсяг мікропроекту не повинен перевищувати 10 тисяч гривень, а учасники не повинні мати непогашену заборгованість перед бюджетом. Також автори, проекти яких будуть передбачати більше 50 тисяч гривень фінансової підтримки, представлятимуть їх перед комісією особисто.

З повним текстом програми та умовами участі у ній можна ознайомитись на сайті міської ради.

Там також зазначили, що не будуть фінансувати ті мікропроекти, які передбачають отримання заробітної плати, винагороди та інших компенсаційних виплат; погашення боргових зобов’язань та матеріальних збитків; купівлю ліцензій, патентів, товарних знаків; купівлю та ремонт техніки для ініціативних груп гроадян; випуск авторських робіт, організацію та проведення персональних виставок; спрямування на політичну та виборчу діяльність; отримання прибутку і прямої матеріальної допомоги; фінансування об’єктів, які перебувають у державній чи приватній власності.

Заявки на участь у конкурсі прийматимуться до 19 червня 2017 року в електронному та паперовому вигляді за адресою: вул. Гагаріна, 3, каб.116.
Контактна особа: Оксана Новодон, начальник управління економіки, секретар конкурсної комісії, тел.: 76-20-29, електронна пошта: dep-economy@rada.khmelnytsky.com.

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 15.08.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.43
27.47
31.23
31.27
0.41
0.41

Архів новин

<<Серпень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31