ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Працівники їдальні, які заразили ротавірусом хмельницьких учнів, продовжують працювати

Суспільство 2038
Наприкінці квітня через ротавірус до лікарні потрапило п
Наприкінці квітня через ротавірус до лікарні потрапило п'ятеро школярів. Фото: bukpravda.cv.ua

Персонал покарали дисциплінарно.

Наприкінці квітня п'ятеро учнів хмельницького НВК№2 потрапили до інфекційної лікарні, а більше 100 не прийшло на навчання. Стало відомо, що учнів заразили троє працівників їдальні. Як зазначив директор департаменту освіти і науки міськради Роман Миколаїв, їх покарали дисциплінарно. Персонал уже приступив до роботи.

“Уже є результати лабораторних досліджень. З'ясували, що ротавірусну інфекцію з комбінацією стафілококу мали троє працівників їдальні. Їх покарали дисциплінарно”, - додає Роман Дмитрович.

За словами директора НВК №2 Оксани Кореганової, працівники притягнені до дисциплінарної відповідальності і мають догани. Наприкінці минулого тижня усі вони принесли довідки про те, що здорові і вже допущені до роботи.

“Працівники проходили обстеження у Хмельницькому обласному лабораторному центрі, потім уже інфекціоністи призначили їм лікування. Після лікування здавали аналізи повторно”, - зазначила Оксана Іванівна.

Нагадаємо, що після інциденту, фахівці Хмельницького обласного лабораторного центру виявили стафілокок золотистий у 6 працівників школи. Знайшли його і у відварній сосисці та варениках з картоплею, які вживали діти.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую