ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2020

Працівники їдальні, які заразили ротавірусом хмельницьких учнів, продовжують працювати

Суспільство 1653
Наприкінці квітня через ротавірус до лікарні потрапило п\'ятеро школярів
Наприкінці квітня через ротавірус до лікарні потрапило п'ятеро школярів. Фото: bukpravda.cv.ua

Персонал покарали дисциплінарно.

Наприкінці квітня п'ятеро учнів хмельницького НВК№2 потрапили до інфекційної лікарні, а більше 100 не прийшло на навчання. Стало відомо, що учнів заразили троє працівників їдальні. Як зазначив директор департаменту освіти і науки міськради Роман Миколаїв, їх покарали дисциплінарно. Персонал уже приступив до роботи.

“Уже є результати лабораторних досліджень. З'ясували, що ротавірусну інфекцію з комбінацією стафілококу мали троє працівників їдальні. Їх покарали дисциплінарно”, - додає Роман Дмитрович.

За словами директора НВК №2 Оксани Кореганової, працівники притягнені до дисциплінарної відповідальності і мають догани. Наприкінці минулого тижня усі вони принесли довідки про те, що здорові і вже допущені до роботи.

“Працівники проходили обстеження у Хмельницькому обласному лабораторному центрі, потім уже інфекціоністи призначили їм лікування. Після лікування здавали аналізи повторно”, - зазначила Оксана Іванівна.

Нагадаємо, що після інциденту, фахівці Хмельницького обласного лабораторного центру виявили стафілокок золотистий у 6 працівників школи. Знайшли його і у відварній сосисці та варениках з картоплею, які вживали діти.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую