ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Допоможіть здійснити мрію: 12-річний волонтер Артем Харченко вже цієї суботи виступить у фіналі "Україна має талант. Діти2"

Суспільство 1830
Артемко виступатиме вже в суботу
Артемко виступатиме вже в суботу. Фото: stb.ua

Друзі і колеги хлопчика закликають проголосувати за нього.

 Уже цієї суботи, 27 травня, у фіналі шоу "Україна має талант. Діти2" виступить 12-річний школяр зі Старокостянтинова – Артем Харченко.

Артем відомий як волонтер, своїми виступами він допомагає нашим захисникам. Зовсім недавно 12-річний Артемко зумів побороти важку онкологічну хворобу - саркому Юінга і тепер підтримує дітей, у яких рак. Хлопчик мріє виграти і допомогти іншим.

«Дивіться фінал "Україна має талант. Діти2" і вболівайте за велику благодійну мрію маленького Артема Харченка! Це остання сходинка юного волонтера, котрий поборовши свою хворобу (рак кістки 4 стадії з метастазами) боротиметься за перемогу на талант-шоу заради життя тисячів онкохворих дітей! На виграшні кошти малюк хоче придбати бокс для пересадки кісткового мозку», - звертаються до всіх небайдужих колеги Артема з ГО «Мистецька сотня «Гайдамаки».

Цієї суботи Артем знову виступить з авторською піснею, в якій він дякуватиме усім, хто колись допоміг врятувати його власне життя і дав сили жити далі.

Фінал"Україна має талант. Діти" транслюватимуть 27 травня о 19.00 на СТБ. Проголосувати за Артема можна так: телефонуйте за номером 0-900-901-00Х - де 0Х код учасника котрий буде оголошено під час шоу (вартість дзвінка складає: 0,60 грн) та надсилайте смс повідомлення на короткий номер 3399 (становить 0,94 грн.) з кодом учасника 0Х (з одного номера можна голосувати 10 разів).

Також проголосувати за Артемка, можливо безкоштовно відправивши додаткових 5 голосів за допомогою мобільного додатку «Телепортал». Голосування починається з 21.00 по 22-00.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую