clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

У Духовній раді переобрали голову на наступний рік

Духовна рада Хмельницького підсумувала перший рік роботи

Духовна рада Хмельницького підсумувала перший рік роботи

Також представники духовенства погодилися розширити керівний склад ради.

У Духовній раді відбулися перевибори керівного складу. Головою знову обрали Митрополита Антонія Махоту, заступником – Ростислава Мураха. Також прийняли рішення найближчим часом призначити ще одного заступника. Секретарем залишився Ростислав Кудін.

«30 червня минулого року були закладені підвалини Ради, яка репрезентує об’єднаний голос і спільну позицію християнських Церков, які підписали Декларацію Духовної ради. Тому цього ж дня, через рік ми зібралися, проаналізували результати спільного служіння і діяльності, переобрати головуючого та обговорити пропозиції на наступний рік діяльності», – повідомив секретар ради, пастор Ростислав Кудін.

За минулий рік склад Духовної ради розширився і включає в себе керівників і представників переважної більшості християнських церков і релігійних організацій міста. Загалом, протягом минулого року представники ради спільно провели 11 загальноміських заходів, серед яких – двічі марш Сім’ї, молитовний сніданок із очільниками міста та області, свято Подяки "За хліб, за мир, за Україну" та інші. Представник Духовної ради також є у складі міської громадської ради.

Довідка:
Духовна Рада є помісним представницьким міжконфесійним консультативно-дорадчим органом, що діє на громадських засадах. Рада утворена з метою об'єднання зусиль християнських організацій м. Хмельницького по духовно-національному відродженню України: координації міжконфесійного діалогу; участі в розробці проектів місцевих нормативно-правових актів з питань моралі і духовності; здійснення колективних заходів добродійного та просвітницького характеру, тощо.
 

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 15.11.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.81
27.83
31.51
31.53

Архів новин

<<Листопад 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30