ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Духовній раді переобрали голову на наступний рік

Суспільство 1770
Духовна рада Хмельницького підсумувала перший рік роботи
Духовна рада Хмельницького підсумувала перший рік роботи

Також представники духовенства погодилися розширити керівний склад ради.

У Духовній раді відбулися перевибори керівного складу. Головою знову обрали Митрополита Антонія Махоту, заступником – Ростислава Мураха. Також прийняли рішення найближчим часом призначити ще одного заступника. Секретарем залишився Ростислав Кудін.

«30 червня минулого року були закладені підвалини Ради, яка репрезентує об’єднаний голос і спільну позицію християнських Церков, які підписали Декларацію Духовної ради. Тому цього ж дня, через рік ми зібралися, проаналізували результати спільного служіння і діяльності, переобрати головуючого та обговорити пропозиції на наступний рік діяльності», – повідомив секретар ради, пастор Ростислав Кудін.

За минулий рік склад Духовної ради розширився і включає в себе керівників і представників переважної більшості християнських церков і релігійних організацій міста. Загалом, протягом минулого року представники ради спільно провели 11 загальноміських заходів, серед яких – двічі марш Сім’ї, молитовний сніданок із очільниками міста та області, свято Подяки "За хліб, за мир, за Україну" та інші. Представник Духовної ради також є у складі міської громадської ради.

Довідка:
Духовна Рада є помісним представницьким міжконфесійним консультативно-дорадчим органом, що діє на громадських засадах. Рада утворена з метою об'єднання зусиль християнських організацій м. Хмельницького по духовно-національному відродженню України: координації міжконфесійного діалогу; участі в розробці проектів місцевих нормативно-правових актів з питань моралі і духовності; здійснення колективних заходів добродійного та просвітницького характеру, тощо.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую