ye-logo.v1.2
8 Квітня, 2020

"Влада пропонує рішення, яке несе здорожчання послуг", - громадська рада міста

Суспільство 2114
Громадська рада підприємців підтримала
Громадська рада підприємців підтримала. Фото: автора

Громадська рада проситиме Симчишина доопрацювати проект рішення щодо розміщення торгових точок у парках і скверах

Учора, 11 липня, на засіданні громадської ради хмельницькі підприємці просили лобіювати їх інтереси перед місцевою владою. Занепокоєні бізнесмени проектом рішення Хмельницької міської ради «Про розміщення об’єктів сфери відпочинку і розваг та тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у парках та скверах міста Хмельницького».

Згідно із ним, право розташування тимчасових споруд на конкретній земельній ділянці буде отримуватися на основі аукціону. Бізнесмени, кажуть у проекті не враховано ні їх інтересів, ні споживачів. Тому просили громадську раду звернутися до мера Симчишина, аби його доопрацювати і поки не виносили на сесію.

“Ми вважаємо, розроблений проект міськради суперечить Закону, порушує права підприємців і відвідувачів парку. Ми підготували звернення під яким підписалося понад 400 осіб. У звернені просимо повернути на доопрацювання проект рішення, оскільки він має великі корупційні ризики”, - зазначив підприємець Володимир Медведчук.

Сергій Щербанюк каже, є три сторони конфлікту

Також, власники торгових точок у парках і скверах, пропонують створити комісію, до якої увійдуть представники підприємців, працівники міської ради, фахівці з культурно-дозвільної діяльності. Окрім того, ініціюють розробити перспективну концепцію розвитку парків і скверів Хмельницького на найближчі 10 років.

Громадська рада звернеться до міського голови

“Є три сторони у цьому конфлікті. Перша - підприємці, які пришли в парк практично на “голе” місце. Друга — влада, для них важливо збільшити надходження до бюджету. Третя сторона — споживачі, - батьки бояться парку, бо один похід туди з дітьми обходиться у 300-500гривень. Наразі влада пропонує рішення, яке в основі своїй несе подорожчання послуг”, - зазначив представник громадської ради Сергій Щербанюк.

Громадська рада ініціативу підприємців підтримала у тому вигляді, який вони запропонували. Як ситуація складатиметься далі — покаже час.

Читайте також: Гра за новими правилами, або Чому підприємці бояться, що у Хмельницькому пишуть умови роботи «під своїх»
 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую