ye-logo.v1.2
9 Грудня, 2019

Дев’ятикласникам Хмельниччини може не вистачити підручників

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1113
Вперше Міністерство освіта, укладаючи угоди з видавцями, зобов'язало їх, крім паперової версії, надавати ще й електронну.
Вперше Міністерство освіта, укладаючи угоди з видавцями, зобов'язало їх, крім паперової версії, надавати ще й електронну.

Наразі, Хмельницька область отримала лише 17,5% підручників для учнів 9-их класів.

На сьогоднішній день на складах комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти» Хмельницької обласної ради, куди надходять шкільні посібники від видавництв є лише 17,5 % підручників для учнів 9 класів.

«Всього по плану має надійти 287,863 примірників, а отримали 50,513 примірники», - каже начальник сектору матеріально-технічної бази комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти» Хмельницької обласної ради Едуард Кузьмич.

Директор Департаменту освіти та науки Хмельницької ОДА Олег Фасоля переконує, що першого вересня усі дев’ятикласники області будуть з підручниками.

«До навчального року усі навчальні посібники довезуть», - каже Олег Іванович.

Ті учні, які все-таки не отримають книжок на перше вересня, мають вихід. Вперше Міністерство освіта, укладаючи угоди з видавцями, зобов’язало їх, крім паперової версії, надавати ще й електронну.

«Видавці підручників дуже пручалися цій новації, але відтепер зобов’язані надавати ще й електронну версію. Всі нові підручники для дев’ятого класу будуть доступні для скачування за державний кошт», – зазначила міністр освіти Лілія Гриневич для zik.ua

Більшість електронних версій шкільних підручників для цьогорічних дев’ятикласників вже оприлюднена Інститутом модернізації змісту освіти тут.

Загалом по Україні ситуація з підручниками не краща. За інформацією Інституту модернізації змісту освіти, на початок серпня установою прийнято від видавництв 118 назв паперових підручників з 228, загальним накладом 440 тисяч примірників, що дорівнює 50% від загальної кількості необхідних підручників для учнів 9-х класів. Розпочато доставку навчальної літератури до книжкових баз обласних департаментів освіти і науки.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую