ye-logo.v1.2

Чому ведуча програми «Орел і Решка» Леся Нікітюк продала гардероб і поїхала… до собак

Суспільство 7859
Телеведуча продала сукні, щоб допомогти собакам
Телеведуча продала сукні, щоб допомогти собакам

Хмельничанка Леся Нікітюк організувала благодійний аукціон, щоб допомогти собакам.

Ведуча виставила на продаж деякі зі своїх суконь, у яких знімалась в програмі «Орел і Решка», а на виручені кошти придбала медикаменти та корм для тварин.

«У мене, був дуже хороший собака на ім’я Гашик. Я дуже любила його, а він мене. Поки я була на зйомках, він чекав на мене та завжди радів моєму приїзду. Він був дуже відданий, це був мій вірний друг. Але, нажаль, він помер. Незважаючи на тяжку хворобу, про яку мені повідомили ветеринари, мій собака прожив ще 3,5 роки. Коли ми із знімальною групою телеканалу Інтер подорожували Індією до мене на Skype зателефонувала мама. Вона сказала мені, прощайся зі своїм другом. Я була дуже засмучена», – розповідає Леся.

Коли ведуча повернулася із подорожей, то у неї виникла ідея допомогти іншим собакам, які також потребують лікування. Саме тоді вирішила провести аукціон і продати декілька своїх суконь.

«Аукціон тривав лише тиждень. Я виставила на продаж лише три сукні, але знаєте, за них я отримала до 10 тисяч гривень, а це – не маленька сума за таку малу кількість одягу. Покупці знайшлись дуже швидко, і я була вражена», – каже Леся.

Зіркова ведуча розповідає, що коли гроші були на руках, то вирішила братися за діло, і розпочати вирішила із рідного міста.

«Спочатку, я поїхала до ветеринарної аптеки у Хмельницькому, яка рятувала мого собаку, коли мене не було. Як виявилось, у них була заборгованість, яку я допомогла їм погасити. Потім я звернулася до волонтерів, що працюють в притулку у мікрорайоні «Раково». Саме вони розповіли, що зараз потрібно собакам», – розповідає Леся.

Ведуча, каже, що планує продовжити такі аукціони і допомагати й іншим притулкам.

«Якщо у мене закінчаться речі, я буду продавати валізи, паспорти, та все що попадеться під руку», – каже ведуча.

Читайте також, Зіркова ведуча з Хмельницького йде з «Інтеру» на «Новий канал».
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую