ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Рейдерству — ні! Посадовці вирішували, як боротись із незаконним захопленням земель

Суспільство 2262
Оперативний штаб із виявлення рейдерства має позитивні результати
Оперативний штаб із виявлення рейдерства має позитивні результати. Фото: автора

Обговорити проблему приїхав радник Міністра юстиції — Ігор Алексєєв.

Сьогодні, 29 серпня, посадовці зібрались аби вирішити питання із рейдерським захопленням земель у Хмельницькій області. Розібратись із ситуацією та поговорити із представниками Держгеокадастру, управління юстиції й нотаріусами приїхав радник Міністра юстиції Ігор Алексєєв. За його словами, кілька тижнів тому на Хмельниччині створили оперативний штаб по запобіганню рейдерства. За короткий час вдалося виявити факти підробки договорів у одному із районів області.

“Оперативні штаби створили по всій Україні. Вони покликані реагувати на випадки рейдерства. На Хмельниччині є перші позитивні результати роботи. За неповний місяць штаб виявив факти підробки документів 120 договорів, по них планувалось незаконне захоплення земель у Новоушицькому районі. Ми жорстко реагуватимемо на будь-які спроби рейдерства. За всіма фактами будуть відкриті кримінальні провадження”, - зазначив Ігор Алексєєв.

Як повідомив начальник головного територіального управління юстиції Віктор Худняк, чимало проблем виникає під час реєстрації земель. Адже нотаріус, перш ніж оформити землю, має перевірити, чи є суперечності між заявленим та вже зареєстрованим майном. Досить часто працівники Держгеокадастру надають реєстратору не повну інформацію по земельній ділянці.

Ігор Алексєєв після зустрічі в обласному центрі поїхав до Нової Ушиці

“Щоб уникнути повторної реєстрації Держгеогадастр області має надавати достовірну та повну інформацію про зареєстровані земельні ділянки сільськогосподарського призначення. На запит нотаріусів вони мають провести ретельну перевірку документів з усіх наявних джерел. Юстиція в свою чергу повинна звернути увагу реєстраторів на недопустимість проведення реєстрації права оренди у разі отримання неповної інформації”, - розповів Віктор Худняк.

 Земельники кажуть, працівники можуть допускати помилки через навантаженість

Представники Головного управління Держгеокадастру області кажуть, що їх працівники надто завантажені роботою, тому можуть передати інформацію помилково. Проте пообіцяли попрацювати над цією ситуацію і швидко реагувати на запити нотаріусів.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую